reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta u ginekologa

reklama
Ja poszłabym na wizytę tego 3.09, nigdy nie wiadomo, może będziesz potrzebowała przyjmować jakieś leki od samego początku. Oczywiście nie życzę, ale tak się zdarza np, ja jak tylko zrobiłam test musiałam być od razu u doktorka i od razu leki na podtrzymanie, także czasami lepiej jest iść szybciej niż za późno.

Bo przecież nie musisz mieć od razu usg, ale niech Cie skontroluje.
 
Beta hcg nie jest 100% sposobem, ale w 5. tygodniu możesz spokojnie iść, ja też tak właśnie byłam i miałam minimalny co prawda, ale pęcherzyk, więc można już przy usg dopochwowym ciążę stwierdzić. Pewnie lekarz od razu założy Ci kartę i skieruje na pierwsze badania. Cóż, można Ci już chyba pogratulować!!! :D
 
Hej:)
Ja byłam u ginekologa w 5 tygodniu, bez USG ginekolog powiedział ze to ciaza i zapisał na kolejna wizyte juz z USG jakos w 10 tygodniu, i biło juz serduszko:)
Wiec jeżeli rzeczywiscie jestes w ciązy to napewno pojutrze Ci powiem o tym ginekolog:)
Z karta to róznie, mi założyła dopiero karte na 3 czy 4 wizycie.
 
Ja jak poszłam na pierwsza wizyte to miałam USG dopochwowe (5 tydzień) i było widać zarodek, podobno lekarz robi to badanie po to żeby stwierdzić czy ciąża nie jest pozamaciczna. Moj zlecił badania krewki, moczu, a kwas foliowy to juz bralam wczesniej. Nastepna wizyte wyznaczyl po 4 tygodniach (i wtedy zalozył kartę). A teraz jestesmy w 7 m-cu. Do lekarza warto iść.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za mame i dzidzie:-)
 
Ciężko mi wysiedzieć w tej niepewności, tak chciałabym żeby lekarz potwierdził, że dzidziuś jest i że wszystko jest w prawidłowo
 
Ciężko mi wysiedzieć w tej niepewności, tak chciałabym żeby lekarz potwierdził, że dzidziuś jest i że wszystko jest w prawidłowo
witam cie życzé dzidzi , trochę cierpliwosci idz do gin, niech cie zbada , lepiej zbadać sie czy jest ok. wtedy będziesz spokojniejsza. Zyczę zdrówka tobie i maleństwu
pozdrawiam
ticker.php
 
napewno to ciaza w koncu 2 testy pozytywne wiec gratuluje:)a skoro wyjezdzasz to idz juz teraz aby sie upewnic czy wszystko wporzadku nie wiem czy juz gin potwierdzi ciaze bo ja bylam najpierw w 4tyg to nic nie widzial a pozniej kolo8tyg i juz wtedy potwierdzil a usg mialam w 12tyg :)
 
koniczynka_00 i jak wizyta u lekarza ? :happy2: ja jestem dokładnie w tej sytuacji co Ty i wybieram się 9 września do lekarza, jestem bardzo ciekawa czy już "coś" będzie widać :-)
 
reklama
a ja też miałam nadzieję,że coś się dowiem,potwierdzę...ale dalej nic, robiłam 4 testy :), 3 wyszły z jaśniejszą kreską, ostatni z dwoma ciemnymi,35 dzień cyklu bez @, i poszłam do lekarza aby coś potwierdzić,ale kazała usg zrobić za ok 3 tyg, pobrano mi jedynie krew na obecność beta hcg,jutro wynik...czy jak on będzie pozytywny, to już na pewno potwierdzi moją ciążę ?
 
Do góry