reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

reklama
Witam jestem 3 dni przed planowana @ od paru dni boli mnie podbrzusze i piersi wiec zrobiłam sobie betę wynik to 17.14 czy jest szansa na ciąże ? Pomoże ktoś w interpretacji ?
 
Ja tam się na tych betach nie znam [emoji28][emoji28] ufałam testom u mnie się nigdy nie pomylił [emoji23][emoji6][emoji23]
 
U mnie w pierwszej ciazy objawy byly takie ; mdlosci bolesne piersi co chwile chodzilam siku wymiotowalam i wszystko doslownie wszystko mnie irytowalo az nie moglam opanowac nerwow. W drugiej ciazy bolal brzuch i piersi. Mdlilo mnie tez jednak szybko to ustalo. Cieszylam sie i mowilam do meza ze ta ciaze dane mi bedzie przejsc lagodniej.. Nasza radosc nie trwala dlugo bo okazalo sie ze zarodek obumarl w 6 tyg. Teraz w trzeciej ciazy jest podobnie jak w pierwszej ( ktora zakonczyla sie pomyslnie urodzilam dwie zdrowe cory ktore teraz daja popalic nadszedl "bunt dwulatka") mianowicie ; bolaly piersi kulo mnie w jajnikach mdlosci kiedy robilam sie glodna nerwy doslownie az mnie trzesie ale to znak ze jest prawidlowy poziom progesteronu co mnie cieszy i zachcianki. Osobiscie w kazdej ciazy jak nie lubie miesa tak objadalam sie kielbasa i pomidorami. Teraz juz jest 10 tydzien jednak nadal boje sie ze cos pojdzie nie tak i chyba tak bede miala az dzidzia nie przyjdzie na swiat. Wspolczuje z calego serca utraty ciazy na takim etapie. Zycze aby byla fasolka zdrowa i donoszona. Polecam rowniez zrobic badanie na poziom progesteronu. U mnie wedlug jednego ginekologa ciaza obumarla z tej przyczyny iz mialam zbyt niski poziom tego hormonu. W tej ciazy nie musze robic badania na jego poziom bo podobnie jak w pierwszej ciazy wkurza mnie byle pierdola a pozniej mam ochote plakac i rozczulac sie nad soba po to aby po chwili stac sie oschlym wrednym babsztylem
 
Hej dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze ? Jak tam u was ? : ) ja cały tydzień teraz działałam i zobaczymy jakie efekty będą : D
Hej, bardzo bliska mi Twoja historia bo straciłam dziecko w 19tc.. Z tym że to była moja decyzja bo synuś ciężko zachorował i nie było dla niego nadziei :(
Teraz czekam na @ i dopiero mogę zacząć starania.
Zapraszm Cię na wątek starania 2019! tam mnóstwo nas sobie wzajemnie kibicuje w testowaniu :)
 
reklama
Hej, bardzo bliska mi Twoja historia bo straciłam dziecko w 19tc.. Z tym że to była moja decyzja bo synuś ciężko zachorował i nie było dla niego nadziei :(
Teraz czekam na @ i dopiero mogę zacząć starania.
Zapraszm Cię na wątek starania 2019! tam mnóstwo nas sobie wzajemnie kibicuje w testowaniu :)
Bardzo mi przykro... ale czasem tak jest lepiej niż dzidziuś ma się urodzić chory i cierpieć :( moj synek był zdrowy ale niestety wyszło jak wyszło, tam na gorze ktoś tak chciał widocznie : ( mam nadzieje ze teraz się uda bo bardzo bym chciała...
 
Do góry