reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

Dołączył(a)
23 Listopad 2020
Postów
9
Cześć obecnie 21 tydzień, a nadal nie czuje żadnych ruchów dziecka. Troche mnie to martwi😐 Czy to nornalne czy powinnam się martwic? Na badaniach z dzieciatkiem wszystko ok. Jak bylo u was?
 
reklama
Hej a co mówił Twój lekarz rozmawiałaś z nim? Wiem ze to zależy gdzie umiejscowione jest łożysko czy na tylnej czy przedniej ścianie macicy. Wpływ ma Twoja budowa ciała to gdzie jest dzidzius itp. To bardzo indywidualna sprawa
 
Hej a co mówił Twój lekarz rozmawiałaś z nim? Wiem ze to zależy gdzie umiejscowione jest łożysko czy na tylnej czy przedniej ścianie macicy. Wpływ ma Twoja budowa ciała to gdzie jest dzidzius itp. To bardzo indywidualna sprawa
Łożysko na przedniej ścianie. Pierwsza ciąża. Ze powinnam do 22 poczuc dlatego troche mnie to martwi.
 
Łożysko na przedniej ścianie. Pierwsza ciąża. Ze powinnam do 22 poczuc dlatego troche mnie to martwi.
Jesli lozysko jest na przedniej scianie to amortyzuje jak poduszka kazdy ruch dzieciatka dlatego mozesz go jeszcze nie czuc, do tego jest malenkie , ma mnostwo miejsca wiec musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Jesli na badabiach wszystko wporzadku to spokojnie czekaj na ten pierwszy kopniak:)
 
Łożysko na przedniej ścianie. Pierwsza ciąża. Ze powinnam do 22 poczuc dlatego troche mnie to martwi.
Pewnie czujesz tylko jeszcze nie wiesz , że to to 🙂 pierwsze ruchy to takie "motylki w brzuchu" bulgotanie jakbyś była głodna tylko trochę niżej 🙂 wszystko zależy jak maluszek jest ułożony i od Twojej budowy ciała. Zjedz sobie coś słodkiego połóż się na plecach i czekaj chwilę na pewno zaburczy w brzuszku ☺️☺️☺️
 
Ja poczułam bardzo szybko ale miałam łożysko na tylnej ścianie. Kiedy byłaś u lekarza ostatnio na USG? Tam na bank maluch szalal. Tak jak dziewczyny piszą teraz dzidzius ma dużo miejsca -odpoczywaj później takie akrobację malucha nie będą należały do najprzyjemniejszych ;)
 
reklama
Spokojnie, ja poczułam dopiero ok 23 czy 24 tygodnia. Nie pamiętam już, ale naprawdę późno. Łożysko też miałam na przedniej ścianie, też pierwsza ciąża. Jeśli na usg jest ok to czekaj spokojnie 🙂 Ja w ogóle do samego końca ciąży wcale nie czułam tych ruchów jakoś super mocno, a wszystko było ok 🙂
 
Do góry