reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ruchy:)

lady87 u mnie też tak jest, choć nie zawsze. Właśnie od takich rannych "kulek" się zaczęło i parę dni temu doszły jeszcze "rybki". Także uważam że u Ciebie to jest właśnie TO :D
 
reklama
hehe u mnie dokładnie tak samo, na stojąco nic nie czuję, ale jak siedzę to chyba maleństwo ma o wiele mniej miejsca i sie ładnie rozpycha:)
 
A ja nadal nic nie czuje. Czekam, czekam i doczekac sie nie moge.. bede jedna z tych ktore poczuja dopiero w 20 tygodniu :-(
 
Milcia, ja Maćka poczułam chyba nawet dopiero w 22 tyg, może i wcześniej czułam, ale nie wiedziałam, że to to, dopiero jak porządnie kopnął
 
a ja kopniakow narazie nie czuje.jedynie co to pecznienie brzucha, bulgotanie i delkatne przemieszczanie.wyczekuje tych kopniaczkow tez z wielkim utesknieniem.
 
reklama
Do góry