reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ruchy:)

Dee_ nic się nie martw tymi ruchami napewno maleństwo czeka na odpowiedni moment.
U mnie najbardziej się kręci i rozpycha wieczorkiem jak już w łóżeczku leżę.A jak się położe na lewym boku i przytulam do mojego M to już wogóle się wierci aż mi niewygodnie i muszę sie odrazu przekręcic na plecy.Śmieję się że zazdrosne o mamusie i nie lubi jak się przytulam to taty hehe..Ale takiego porządnego kopnięcia jeszcze nie czułam...a więc czekamy...





 
reklama
Dee_ spokojnie, na Ciebie też przyjdzie czas. Lada dzień coś zaczniesz czuć :)
U mnie też nie czuć codziennie, że dzidz się rusza. Ostatnio np. w czw i pt nawet górki żadnej nie było, dopiero wczoraj przed 23 mała zaczęła się porządnie kręcić, już tak wyraźnie było czuć, łącznie z górkami. Dziś rano też troszeczkę zanim wstałam, a tak to jest spokojnie i nie za często :)
 
Dee_- spokojnie, mamy czas :-) ja chodziłam po domu i marudziłam, że chcę, żeby już się wiercić zaczęło, to mamcia mi powiedziała, że później będę się modlić, żeby na chwilę przestało jak mnie zacznie kopać po żebrach :-D
 
Dee rozumiem Cie bardzo bo ja rowniez niecierpliwie czekam aby w koncu cos poczuc

najwazniejsze ze z badan wynika ze wszystko ok i czasowo tez mamy jeszcze czas ale tak bardzo chcialo by sie ta swoja kruszynke poczuc :)
 
29.08. 9.25 15 tyd i 5 dzien jem sniadanko w pracy i poczulam cos i wieczorem o 20,59 znowu to samo 3.09 na mam talent jak na skrzypcach gral poczulam znowu na nastepny dzien specjalnie powtorke ogladalam i znowu poczulam lubi chyba skrzypce ;-) w piatek 9.09 obudzil mnie telefon az sie wystraszylam i serce mi waLILO ZE HEJ I CO DZIDZIA SIE WYSTRASZYLA ZE KRECILA SIE ZE HEJ wiec jestem pewna ze to dzidzia a jak zjem monte to tez sie kreci ;-) ale mocnych kopniakow nie czuje tylko smyranko ... czekam na mocniejsze kopniaki ;-)
 
Atan, pamietam jak w pierwszej ciazy poszlam na koncert skrzypcowy- maly tak fikal ze nawet sasiedzi zauwazyli ze mi brzuch faluje. Ale teraz meloman to on raczej nie jest, woli ciezsze klimaty :-)
 
hehe a ja sie dziwilam ze moje dzidzie tak skrzypce polubilo jak mama niezbyt lubi takie klimaty ;-)
 
reklama
Wczoraj wieczorem leżąc na płasko znów po lewej stronie poczułam "coś" i tak jakby "coś" mi w brzuchu rosło. Nie wiem czy to działanie podświadomości czy to już... poczekam. Nie mam innego wyjścia :-)
 
Do góry