reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze siku w nocniku :)

:tak: czesc dziewczyny,
u nas nocniczek, choc grajacy, jest najlepszym schowkiem do szamponow itp. fajnych rzeczy...
 
reklama
A u nas nawet fajnie.Zawsze rano siku do nocniczka tylko w ciągu dnia różnie bywa.Kupki oczywiście na nocniczku.Aha no i trzeba pokazać nocniczkowi całe mieszkanko.
 
a u nas róznie, wczoraj pierwszy raz udało się i Maja zawołała :happy: ale za chwilę była juz bez pampersa i niestety kanapa ucierpiała :baffled: często jest tak że Maja woła ale już w trakcie :baffled:
 
no i jak tam, juz wszystkie listopadowe dzieciaczki pieknie robią siku do nocniczka????

bo u nas klapa :no: wszystko w majty, ale cały czas trenujemy, od kilku dni intensywnie, w domku bez pampersa
 
A u nas różnie czasem Mateusz sam zawoła a czasem wcale.Ale nocny pampers najczęściej suchy i z rana wzawsze pełny nocnik(chyba że nie zdążę posadzić na nocnik to pampers mokry a nocnik pusty.
 
u nas prawiepełny sukces!!!!!!!!! Julka woła siku a jak nie woła to i tak zrobi
Niestety martwi mnie to jak długo potrafi trzymać ja w tym czasie ide pare razy a ona nic!! co do nocy to pampers zazwyczaj mokry tłumaczę to tym że jescze ja karmię a zatem pełno płynów przez sen:):-)
niestety z kupka troche gorzej woła ze chce ale nie potrafi zrobic na nocnik
 
U nas sukces, niepełny ale sukces :-) Kasia robi i kupkę i siku do nocnika. Nie umie tego powiedzieć, bardzo mało mówi, ale za to biegnie do nocnika. W nocy pampers cały, ale i tak cieszę się w końcu całkiem już suchym dywanem w domu:-)
 
My pożegnaliśmy się z pampersem na koniec czerwca,jakoś tak to samo wyszło,było bardzo gorąco i synuś kategorycznie odmawiał zakładania pieluchy,do nocnika był już przyzwyczjony więc gładko poszło:)
Mnie troche męczy to,że woła siku nawet w nocy,czasami 2-3 razy,czasami tylko raz,no ale wiadomo muszę wstać zapalić swiatło,wysadzić go potem połozyć:(
 
reklama
a macie jakieś dobre sposoby, bo ja juz nie mam siły, nie wiem już sie zastanawiam może Maja jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego że akurat sika, bo najczęściej jest tak, ze zrobi i wtedy dopiero mi powie :-:)-:)-:)-( ja to już jestem tym załamana :-(
 
Do góry