reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze usg

Karrolajna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
40
Hej. Chciałam się poradzić. Czy ma sens wizyta w 6+1tc? Dziś w 5+1 byłam na nfz i usłyszałam tylko,że prawdopodobnie jestem w ciąży. Na przyszły poniedziałek jestem umówiona gdzie indziej prywatnie,ale skoro dziś nic nie było widać to czy jej sens iść juz za tydzień?
 
reklama
Hej. Chciałam się poradzić. Czy ma sens wizyta w 6+1tc? Dziś w 5+1 byłam na nfz i usłyszałam tylko,że prawdopodobnie jestem w ciąży. Na przyszły poniedziałek jestem umówiona gdzie indziej prywatnie,ale skoro dziś nic nie było widać to czy jej sens iść juz za tydzień?
Może być tak, że jeszcze serduszka nie będzie. Najlepiej iść w okolicach 7-8 tyg. Oczywiście jeżeli nie ma wskazań do wcześniejszej wizyty.
 
W drugiej ciąży poleciałam do gina równo w 5tc i tylko się strachu najadłam, bo mi durna baba torbiel wywróżyła na USG i nastraszyła krwotokiem, ale ciąży to żadnej nie ma.
Równo tydzień później poszłam do innego gina i już był piękny obraz na USG, a ja uspokojona, ale odradzam tak wczesne wizyty, poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie i dopiero idź :)
 
Jeśli już potwierdzili Ci prawidłowo ulokowaną ciążę, to nie ma sensu :) poczekaj ze 2 tyg żeby kolejne USG bylo już serduszkowe. Chociaż przyznam że u mnie w 6+1 serducho już biło, ale z usg mam ciążę o tydzień starszą niż wskazuje na to om.
 
Jeśli już potwierdzili Ci prawidłowo ulokowaną ciążę, to nie ma sensu :) poczekaj ze 2 tyg żeby kolejne USG bylo już serduszkowe. Chociaż przyznam że u mnie w 6+1 serducho już biło, ale z usg mam ciążę o tydzień starszą niż wskazuje na to om.
No w sumie to nic mi nie powiedział haha powiedział tylko,że nic nie widać,prawdopodobnie w ciąży jestem 🤷‍♀️
 
Ja byłam w 4+4 i dowiedziałam się ze ciąża jest i jest w dobrym miejscu . Ale ogólnie to jakbym nie wiedziała to poszłabym koło 7 tyg a ze się dowiedziałam szybko to poszłam , No musiałam 🤷🏻‍♀️😎
 
Ja byłam w 4+4 i dowiedziałam się ze ciąża jest i jest w dobrym miejscu . Ale ogólnie to jakbym nie wiedziała to poszłabym koło 7 tyg a ze się dowiedziałam szybko to poszłam , No musiałam 🤷🏻‍♀️😎
No też jestem niecierpliwa 🤣 Myślę,że u mnie w 5+1 było już widać,że ciąża jest,ale to wizyta na nfz u byle kogo to wiesz...Zbył mnie. Gdyby nie było nawet przechęrzyka chyba by powiedział
 
reklama
Do góry