reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje listopadowych bobasów:)

Kiedys jak jeszcze nie bylo Galerii Krakowsiej byl meetingpoint kolo dworca... ;-)
Teraz nie wiem....wstyd sie przyznac ale nie bylam tam ...no bo teraz to tylko samochodem z Kuba....
Najlepiej spotkajcie sie kolo Adasia ;-) Kolo Ratusza czasem sa jakies koncerty na scenie i sporo ludzi...a Sukiennice z jednej strony ogrodznoe bo remont ...No niektorzy umawiaja sie pod Emipkiem (kolo Bazyliki Maricakiej) ;-)
Ja raczej do Was nie dolacze....zwiedzanie Krakowa ...hmmm....jakby to ujac...same wiecie ;-) :-)
 
reklama
Inna no to w takim razie rzeczywiście przy Ratuszu koło Adasia może być ok. co ty na to???no bo skoro Sukiennice w remoncie?
Megusek spoko...nawet nie miałam zamiaru Cię namawiać do zwiedzania:-D:-D:-D
 
Ja od kilku dni piore i prasuje:baffled:juz zaczynam sie pakowac żeby nadbagazu nie było a zeby niczego nie zapomniec:-)a w niedziele wyruszamy, tylko nie wiem jak ja wytrzymam te trzy tygodnie bez internetu i was???:tak:chyba jakas kafejke bede musiala odwiedzic:-D:-Dciesze sie strasznie na ten wyjazd dwa lata nie bylismy nigdzie na wakacjach, mam nadzieje ze wypoczne:-)
 
Bara, miłych, udanych i słonecznych wakacji.

Ja już sie nie mogę doczekac naszego wyjazdu :tak:.Oby tylko pogoda byla lepsza niż jest teraz
 
No od niedzieli czyli od naszego wyjazdu ma byc super zajefajna pogoda:-D:-Dwidac kto zasłużył na urlop:-D:-D:-Dmy tez zyczymy udanych wyjazdów wakacyjnych:-)
 
Ja od kilku dni piore i prasuje:baffled:

Hmm, jakby to sama napisała. A przez tą pogodę latam z suszarkami na balkon, do domu, na balkon i tak w kółko :wściekła/y:. My wyjeżdżamy na tydzień w piatek w nocy więc też się cieszę na prognozę. Niestety nad morzem bez pogody się nie obejdzie. Oby się sprawdziła.
 
reklama
Do góry