reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje listopadowych bobasów:)

Polu - superackie zdjęcia! Zwłaszcza ten śpioszek w bagażniku :-D

Z Natka byliśmy trzy razy na wyjeździe. Szczerze mówiąc byłam troszkę przerażona perspektywą 6-7 godzin spędzonych z maluchem w samochodzie. Okazało się, że Nataly lepiej zniosła podróż niż ja :-D. Wykorzystała ten czas na wprawianie się w prowadzeniu konwersacji :-D. Niestety równiez troszkę "śpiewała", a jak zatykałam uszy nie mogąc znieść hałasu - napawało ją to radością, której efektem było jeszcze głośniejsze zachowanie :-) Całe szczęście, że przynajmniej pod koniec drogi usnęła. I tak było za każdym razem...
 
reklama
My tez juz mamy pierwsze mini wakacje z maluszkiem za soba:tak: Mini bo trwaly tylko tydzien i nie wyjezdzalismy nigdzie daleko a w pobliskie gory (Wisla) Malutka podroz zniosla super i pogoda nam dopisala. Tylko najgorsze bylo zasypianie wieczorem bo nie potrafila przyzwyczaic sie do lozeczka turystycznego.Ale tak ogolnie super.Jak juz bede wiedziala jak to wkleje zdjecia:tak:
 
Sikoreczka super fajowe zdjecia:-)Dzieci fajnie w basenie wygladaja.My mamy do basenu kawal drogi i nie za basenowa pogode.Podziwiam cie, ze sie wybralas z dwojka, ja wyciagam basen na podworku:-)



 
Ja mam do basenu 20 min spacerkiem i jak są takie upały jak dziś miałam (33stopnie) to wolę wybrac się z dziecmi na basen niż prażyc na placu zabaw. :-D Ale czasami też chciałabym wystawic basenik na podwórko, mniej bym się zmęczyła. Niestety nie mam takiej możliwości!
 
A my nadal wakacjujemy :-).W niedzielę dopiero wracamy do domku :tak:.Staram się na bieżąco czytać forum ale to nie jest wcale takie proste :no:.Za dużo piszecie, dziewczyny, stanowczo za dużo ;-).
Spotkanie z Anią, Pawłem i Lilcią zaliczamy do bardzo udanych.Pozostaje kwestia tego, czy oni uważają tak samo :-D.Też powrzucam zdjęcia z naszych wakacyjnych posiedzeń ale to juz jak wrócimy.
Oliwka ostatnio ma sen jak suseł.Śpi, śpi i śpi...Budzi się nawet o 9 rano i z godzinkę jeszcze potrafi się pobawić :szok:.Dobra córeczka, dba o to, aby rodzice wypoczęli ;-).
Pogoda od niedzieli dopisuje, plecy mam już tak zesmażone że szkoda gadać.W ogóle jestem całkiem fajnie opalona, dawno tak nie wyglądałam.No ale 4 czy 5 godzin na plaży robią swoje.Dobrze że czasem chmurki się pojawią, bo nie wiem jak długo bym tak pociągnęła ;-).
I to tyle tymczasem bo spać trzeba powoli iść bo być może jutro na wycieczkę pojedziemy do Świnoujścia.
Dobrej nocki :-)
 
Martynka ja też uważam że nasze spotkanie było baaaaardzo udane...dlatego też właśnie jesteśmy cały czas w kontakcie:tak::-D. pogoda dopisuje bo my wróciliśmy i zabraliśmy barachło ze sobą:dry:, ale przynajmniej wy wrócicie opaleni. całuski dla wakacyjnej trójeczki...
Sikoreczka zdjęcia fajne...ale ja też podziwiam że się z dwójką szkrabów wybierasz na basen.....
 
Już jesteśmy w domku, wróciliśmy w niedzielę wieczorkiem.A w czwartek o świcie (bo ok.4 rano) jedziemy do Berlina do Tropical Island (tzn. to chyba gdzieś koło Berlina jest, nie wiem dokładnie).Na 2 dni.
A to kilka fotek z wojaży wakacyjnych ;-):

 
I tak:
Na pierwszym zdjęciu dwie koleżaneczki - Lilcia i Oliwka :-), na plaży w Pobierowie
Na drugim zdjęciu ja z Oliwką.To były podchody w stronę morza, bo dla mnie ta woda jest stanowczo za zimna, no ale koniec końców raz mi się udało w całości zanurzyć.
Na trzecim zdjęciu mój facet męczy biedne dziecko i każe mu się w lodowatej wodzie kąpać ;-):-D
Na czwartym Oliwka buszuje po plaży.Na kolejnym ja ściskam Oliwkę.No i na ostatnim dwie pannice w pizzerii :-p.
 
reklama
1.Jestem Strong Woman i ciężarów się nie boję ;-) 2.Ale ten typek wieeeelki :szok:(w muzeum figur woskowych)
3.Z Mistrzem Polski w siłowaniu na rękę :-) 4.Muszę się skupić, stąd ta mina :rofl2:
5.Z przystojnym ratownikiem :happy2: 6.Przed zachodem słońca 7.Uuuppss...Się przewróciłam troszkę :cool: 8.U mamusi "na barana" też jest fajnie 9.Polskie zimne morze wcale nie jest takie straszne ;-)
 
Do góry