reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

U nas pojawiły się dwa bąble na górze (chyba trójki) i obgryzana łapka jest coraz bardziej czerwona, ale niestety gryzaki Pati nie interesują. Gorączki brak, tylko trochę marudzenia wieczorkiem.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Kope lat.. <ała ma depresje ostatnio...
Ząbkuje jak nic ! Marudna, w nocy budzi sie co godzine (przesypiala mi wczesniej od 21-8.00) gryzie wszystko co znajdzie... jak dostaje butelke z pitu czy amciu to nie jest zainteresowana zawartoscia tylko tym zeby pogryzc smoka... slini sie przeokropnie, dziennie zmieniam jej sliniak z 5 razy bo cały zamokniety ;( i coż goraczki nie ma katarku tez nie, ale małe rozwolnionko... a dzis jak dorwala gryzaka to myslalam ze go rozszarpie... biedny mój kurczak !!
 
przyłączam się. Odkryłam powód dla którego moja maruda jest marudą. Dziąsełko na dole lekko opuchnięte, czuc palcem stwardnienie, slina kapie na podłogę... biedna moja, nie bardzo wiem jak jej pomóc. Tylko na rączkach lepiej więc cały dzień się nosimy. Na rączkach lub w chuście. W nocy na szczęście śpi ładnie.
Jak długo może taki ząbek wychodzić?
 
u Tymcia zauważyłam mega ślinienie i spuchnięte dziąsełko z takim jakby bąbelkiem czerwonym, dokładnie w miejscu dolnej lewej 2ki, czyli najbardziej polecacie dentinox? to jest żel czy psikany lek???
 
zauważyłam, że temat ząbkowania co chwilę pojawia się to tu to tam, a myślę, że warto by było mieć niektóre info pod ręką? co Wy na to?

my mamy 2 dolne jedynki, górne się chyba szykują do wyjścia, ale w miarę bezboleśnie jak dotąd :D

używamy dentinox n, stosujemy po karmieniu i zazwyczaj widzę, że przynosi małemu ulgę, więc chyba mogę polecić :)

a pytanko mam takie... wydaje mi się, że u nas ta szczoteczka na palec już nie wystarcza, więc zaopatrzyłam się w taką chyba jordana od zera do 2 lat... i tylko nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję co do pasty? wybrałam taką bez fluoru? dokładnie nenedent... czy to dobra decyzja? bo zdania są strasznie podzielone... no i chyba zacząć czas szczotkowania z prawdziwego zdarzenia, bo jak dotąd to tylko przed snem tą szczoteczką na palec walczyliśmy.. ile razy dziennie szczotkować zęby takiemu maluchowi, raz czy dwa?
 
reklama
Do góry