reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek

akurat jak kupowalam elea to nie kierowalam się modą, może potem jak przyszlo do wyboru koloru, wazniejsza dla mnie byla funkcjonalność :)
 
reklama
jak cos jest dobre i praktyczne to sie szybko rozchodzi jak swierze buleczki, dlatego tez elea staje sie coraz bardziej popularna wsrod mam :) jakos ostatnio widzialam ranking najczesciej wybieranych wozkow i elea byla na 3 mijscu takze bardzo wysoko....
 
Maxi cosi słynie z tego, że ich wózki i foteliki są świetnej jakości i gwarantują bezpieczeństwo naszym dzieciom więc nic dziwnego, że tak wiele mam wybiera ich produkty :) ja jestem szczęśliwą posiadaczką wózka elea :)
 
a w jakim kolorze masz elea i gdzie kupowalas jesli to nie tajemnica, mozesz powiedziec ile zaplaciclas? chcialabym sie dowiedziec, czy nie przeplacilam przypadkiem :)
 
oczywiście wózek elea z maxi cosi w kolorze czerwonym :D moim ulubionym :D kupiłam u mnie w takim sklepiku dla dzieci ale ceny już nie pamietam
 
a kupowalas w zestwie z fotelikiem czy tylko z sama gondolka? jakupilam w zestawie z pebblem :) i duzo taniej wyszlo niz wszystko oddzielnie kupowac
 
o ile dobrze pamietam, to jak ja kupowalam zestaw to mozna bylo dobrac do wozka jaki sie chcialo fotelik maxi cosi, ja wlasnie tez pebble wzielam, bo mial najlepsze opinie na przegladarkach
 
reklama
Tak, była taka możliwość dobierania fotelika z maxi cosi ale w tym sklepie, w którym brałam akurat nie mieli pebble więc dokupiliśmy później
 
Do góry