reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek

no z wyglądu to bardzo fajny ten elea chyba mniej więcej coś takiego jak chciałam teraz jeszcze jak się sprawuje w użytkowaniu?Dzięki za wskazówki na niektóre rzeczy pewnie bym nie zwróciła uwagi;/jeśli chodzi o kosz w wózku to już wiem,bo mnie kilka sprzedawców/producentów uświadomiło że te kosze nie są duże bo to nie są kosze na zakupy a na rzeczy dziecka,zabawki,ciuszki itp.także pod tym względem nie ma co się denerwować bo takie mają założenie,ale myślałam o trójkołowcu jak to jest
 
reklama
tak kosze są na rzeczy dziecka ale w praktyce wiadomo jak to jest ;-) cały wózek jest dla dziecka a wozisz w nim kartofle i inne duperele bo jakoś to zrobić trzeba ;-) a są teraz wózki gdzie firmy już myślą o tych kloszach i bywają naprawdę spore ;-)
 
ja Ci polecam ze spokojnym sumieniem graco evo bo jest to wózek bardzo wielofunkcyjny, leciutki, świetny zarówno do przewożenia autem jak i trzymania w domu (niewielkie rozmiary po złożeniu), fajnie się go prowadzi - jest bardzo skrętny i w 2 palcach go obracam 10 kilowym synalem w środku :)
 
apis 25, zgadzam się z Tobą graco evo to bardzo dobry wózek, mamy go już troszkę czasu i cieszymy się że to właśnie go wybraliśmy. Z racji tego że dużo jeździmy samochodem bardzo często korzystamy fotelika który mocujemy na stelażu.
 
my z kolei mamy wózek jane muum, który dostaliśmy od mojej siostry. Pomimo że nasza córeczka jest drugim dzieckiem które korzysta z tego wózka nic się nie zniszczyło i działa jak powinno. Kolor taki sam, zawieszenie też w porządku, rączka również reguluje się bez problemu. Dlatego jeżeli miałabym polecić to właśnie ten wózek ponieważ jest trwały i solidny.
 
ja postawiłam na wózek wielofunkcyjny Passo marki euro-cart, kupiłam go od razu w zestawie z fotelikiem samochodowym, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, jest bezpieczny i wygodny
 
najlepszą opcją na pierwszy wózek wydaje się graco symbio, które teraz także przewiduje zestawy 3w1 ;p także wydaje się być najlepszym rozwiązaniem jako pierwsze oraz co fajne posiada przekladana raczke, siostra ma taki :)
 
ja wybrałam wspominany elea, kosz może nie jest wielki, ale na pewno pojemny i tak skonstruowany, że nic z niego nie wypada, mnie się wózek bardzo dobrze prowadzi dzięki skrętnym kołom piankowym, na prawdę jest bardzo zwrotny, co widać jak kręcę slalomy chociażby między sklepowymi półkami w hipermarketach :)
 
reklama
Do góry