reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pietrwsze ruchy waszych malenstw???

ja ruchy dziecka poczułam dopiero w 21 tyg tak intensywnie wcześnie czułam bulgotanie myślałam że to kiszki a to tez ruchy dzidzi były
ale w pierwszej ciąży podobno po 20 tyg często sie czuje
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie,otoz jestem w 19tygodniu ciazy i od tygodnia czuje takie jakby pulsowanie,babelki w brzuchy mysle,ze to ruchy ale jedno co mnie niepokoi to fakt,ze raz sa one tak na linii majtek moze odrobinę wyzej a czasem sa bardzo niziutko co sadzicie czy to możliwe zeby ruchy byly az tak nisko?Dodam,ze od tygodnia dzieje sie tak codziennie.
 
Witam.
Jestem w 28 tyg ciąży i od wczoraj nie czyje mojego synka na tyle mocno co wcześniej.
Wiem ze powinnam go czuć przynajmniej raz w przeciągu 12 godzin.
No i czułam go wczoraj, z tym ze strasznie delikatnie, niemal jak na początku ciąży, a przecież jest już Duzy i silny, a ja czułam jego ruchy przedtem naprawdę mocno! Martwię sie o niego..
 
może na wszelki wypadek podejdź do lekarza, co? Z takimi obawami nie warto ryzykować, nawet jeśli okaże się, że to dmuchanie na zimne
 
a próbowałaś pobudzić malucha np. zjedzac cos słodkiego i poczekac ok. 30 minut , albo napić sie czegos zimnego? połozyć się na lewym boku? jeśli próbowałas i nic to nie daje to jedz na IP, bo lepiej sprawdzić niż zamartwiac się. Ja tez tak miałam tyle ze byłam w 23 tyg. i okazało sie ze mały odwrócił sie w taki sposób że nie było mozliwosci zebym czuła jego ruchy.
 
popróbuj wszystkiego tak jak dziewczyny radzą a jak nic nie poczujesz do się przejdź do lekarza
ja się tak wystraszyłam w ósmym m-cu przy synku, przestał się ruszać...ja spanikowana do auta i na oddział bo to święta bożonarodzeniowe, no i okazało się, że zasnął i spi mocno bo najadłam się -do oporu- makówkami i go sobie uspałam, po prostu
 
Moja siostra jak była w ciazy blizniaczej to zawsze miała kocioł w brzuchu. ktoregos dnia nic, zero, cisza. Strach, szybko do lekarza. Okazało sie ze dziewczynki po prostu tak sobie mocno i dlugo przysnely.

Ja jestem w pierwszej ciazy i pierwsze ruchy poczułam w około 15 tyg. Teraz jestem w 21 i 5 dni, czuje juz bardzo dobrze i wyraźnie.
 
reklama
jestem w pierwszej ciąży w 15 tc i nawet nie przypuszczałam, że już mogłabym coś poczuć...chyba zacznę siebie dokładnie obserwować, bo póki co to nawet jako tako brzucha nie mam no i tłuszczyku troszkę na brzuszku, dlatego pewnie jeszcze będę musiała poczekać, ale to musi być niesamowite uczucie :)
 
Do góry