reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pietrwsze ruchy waszych malenstw???

Aha gratuluje ci, ja nawet baniek nie czuję, ale cierpliwie czekam :)
Ja już się doczekałam kopniaków:-) super uczucie, tak nagle z dnia na dzień:-)już dwa dni daje znać o sobie:-) ja kończę teraz 19 tydzień, więc spokojnie, ty jesteś następna w kolejce do baniek i kopniaków:-)
 
reklama
Ja swoje pierwsze ruchy czułam 17 tygodniu ale to były muśnięcia bulgotki a teraz jak mój synek kopnie to booooooli bardzo:-D:-D:-D:-D
 
a ja jeszcze czekam... 19 tc się zaczął...dzisiaj mam wrażenie jak by mi coś w prawym boku bulgotało ale nie mam pojęcia czy to Dzidziuś :)
Jeszcze cierpliwie poczekam!
 
Ja też jestem w 19 tyg i pierwszy raz dostałam kopa 22 sierpnia. Ale od tamtej pory cisza :-( Jak wcześniej bulgotało tak teraz też nic... Aż się zaczynam martwić :-( Za tydzień idę do gina to się dowiem co jest grane...
 
Ja jestem w 15 tyg i jeszcze nie czuję ruchów już nie mogę się doczekać. Czasami wydaje mi się jakby delikatnie się poruszył mój skarb, ale nie jestem pewna może sobie to wmawiam. Nie wiem jak mam czuć pierwsze ruchy:confused:
 
Ja jestem w 21 tygod.ciąży,pierwsze ruchy malutkiej poczułam w 18tygod.,było to takie łaskotanie,później czułam bulgotanie,a teraz od paru dni nic nie czuję i STRASZNIE SIĘ MARTWIĘ. Czy któraś z Was tez tak ma lub miała?Odp.
 
reklama
bettyjew - tak czasem jest! ja pierwsze ruchy poczulam w 14 tygodniu, przebudzilam sie w nocy i juz chcialam budzic meza, ale stwierdzilam, ze przeciez on i tak jeszcze nie poczuje :D na kolejne musialam czekac prawie tydzien! w 21 tygodniu mezowi udalo sie juz poczuc jak mala zabka skacze u mnie w brzusiu :) a Tobie proponuje zjesc cos slodkiego, wypic szklanke mleka, polozyc na wznak i moze wtedy znow poczujesz :)
 
Do góry