reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilne pytanie o usg

Mini12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2017
Postów
43
Bardzo was proszę o szybkie odpowiedzi. Jestem w 12i2 tyg ciąży. Byłam dzisiaj na pierwszym usg ponieważ mieszkam w uk. Na usg wyszedł 8 tydzień ciąży i brak pracy serduszka . W piątek idę do szpitala na szczegółowe usg żeby potwierdzić.
Czy jest jeszcze jakaś szansa że wszystko będzie dobrze?
Brzuch mam większy biorę od 4 tyg luteine bo miałam plamienia. Proszę dajcie znać.
 
reklama
Cześć Mini12.
Bardzo mi przykro,że jesteś w takiej sytuacji.Nie raz przez to przechodziłam i nie chcę zabierać Ci nadziei,ale nie wygląda to dobrze;(...mogą być jakieś widełki jeśli chodzi o wiek ciąży,ale nie 4 tyg różnicy.Szczerze współczuję;(((
Ale podobno cuda się zdarzają!
 
Nie wygląda to dobrze. Dobrze, że w piątek masz kolejne usg - tak naprawdę tam się wszystkiego dowiesz. Trochę za mało napisałaś - chorujesz na coś? Cykle masz regularne? U Ciebie ta różnica jest bardzo duża i przede wszystkim brak pracy serca. Widać zarodek? Luteina może podtrzymywać ten pęcherzyk i on sobie trochę rośnie - a tak naprawdę to może być puste jajo płodowe - tak było u mnie - 5 dni po odstawieniu doszło do poronienia całkowitego. Życzę Ci, żeby tak nie było, ale obawiam się, że musisz się z tym liczyć.
 
Jeśli wielkość jest z 8 tygodnia a nie ma bicia serca i do tego to powinien być 12 tc to niestety:frown: - choć ktoś napisał że cuda się zdarzają ale to musiałby być spory błąd na USG bo przy wielkości z 8tc serduszko powinno bić. Ja przeszłam to 3 tygodnie temu - też miał być 12tc i też brak bicia serduszka i wielkość na 8tc (tylko ja byłam w 8tc ciąży na USG i wtedy serduszko biło). I też mi brzuch rósł cały czas :sad:.
 
Do góry