reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Placz 7mc dziecka przy robieniu kupki..

Nataliakom

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2020
Postów
36
Witam czy może ktoś miał podobną sytuację? Moja córka ma 7mc, od jakichś 2tyg gdy robi kupkę strasznie płacze,pręży się, prostuje nóżki, zaciska pośladki .. Kupka jest wporzadku, nie ma zatwardzenia... jak jej pomóc?
 
reklama
Rozwiązanie
N
Jeśli dziecko pije odpowiednią ilość mleka to innymi płynami się tak nie przejmuj, wodę musi poprostu polubić, łyczkami, powoli, proponuj z różnych bidonów i kubeczków, nie odwodni sie jeśli nie wypije ani kropli wciagu dnia bo mleko to też płyny. Co do kupki to może być nic a może być poważniejszy problem więc trzeba próbować, jeśli zatwardzenie no to unikać bananów, marchewki czyli większości słoiczków bo tam zazwyczaj jej mnóstwo, córeczka jest malutka wiec możesz zawiesić rozszerzanie diety i dojść do tego czy samo mleko jest ok czy trzeba zmienić, bez dodatkowych produktów to najłatwiejszy sposób na sprawdzenie czy to mleko jest winowajcą.
To może cos z zupki..?
Choć 2 tygodnie tej samej raczej nie je.. Ale może coś je laczy- jakieś warzywo..?
Mój syn jak dostanie zwykłego mleka albo coś z jajkami też płacze:(
 
reklama
To jedyne co łączy te zupki to marchewka bo za każdym razem jak jej daje.. A zapomniałam napisać byliśmy z aptece A polecono nam syrop Lactulosum Amara i po tym jest lepiej bo wtedy nawet nie wiem kiedy córka kupkę zrobi.. tylko jeśli odstawie syrop na 1 dzień problem porwaca
 
reklama
Do góry