reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, zapach 8tyg po CC

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Dziewczyny! W niedziele będę 8tyg po CC. Od tygodnia po cięciu tam na dole zaczęło brzydko pachnieć, później przestalo, w sumie szybko przestałam krwawić raczej były to już delikatne brudzenie. Później już przezroczysty śluz (ale od początku połogu miałam bóle podbrzusza jak na miesiączkę tylko delikatne i tak do teraz) ale kilka dni temu zaczęłam plamić na różowo i znowu ten brzydki zapach, przez cały czas mi towarzyszy. Ciagle go czuje, nawet gdy pójdę się umyć.. dopiero teraz mogę zapisać się do ginekologa na wizytę bo się przeprowadziłam do innego miasta. Boje się, ze coś jest tam w środku nie tak.. oczywiście nic mnie nie boli, nie swędzi nie piecze. Tylko te różowe, śmierdzące upławy..
 
reklama
Rozwiązanie
K
Ja też skłaniam się ku konsultacji na jakimś dyżurze ginekologicznym lub zadzwonić do szpitala na oddział położniczy w którym rodzilas. Tak mi poradzili niedawno na pogotowiu.Oni tam coś poradzą bo niepokojące są różowe odchody i zapach.
Ja też skłaniam się ku konsultacji na jakimś dyżurze ginekologicznym lub zadzwonić do szpitala na oddział położniczy w którym rodzilas. Tak mi poradzili niedawno na pogotowiu.Oni tam coś poradzą bo niepokojące są różowe odchody i zapach.
 
Rozwiązanie
Do góry