reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2021
Postów
1
Cześć, mam pytanie. Dwóch lekarzy powiedziało mi, że będę mieć córeczkę, aczkolwiek mam wątpliwości. Po przybliżeniu zdjęcia coś tam zauważyłam :) Jak myślicie? Mogę mieć jakieś obawy, czy raczej sobie wymyślam?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210612-135026_Gallery.jpg
    Screenshot_20210612-135026_Gallery.jpg
    192,5 KB · Wyświetleń: 303
reklama
Cześć, mam pytanie. Dwóch lekarzy powiedziało mi, że będę mieć córeczkę, aczkolwiek mam wątpliwości. Po przybliżeniu zdjęcia coś tam zauważyłam :) Jak myślicie? Mogę mieć jakieś obawy, czy raczej sobie wymyślam?
Podobno jak są tam dwie kreseczki to dziewczynka, moim zdaniem są dwie kreseczki.
Ja mam synka i usg wygladało zdecydowanie inaczej.
 
Cześć, mam pytanie. Dwóch lekarzy powiedziało mi, że będę mieć córeczkę, aczkolwiek mam wątpliwości. Po przybliżeniu zdjęcia coś tam zauważyłam :) Jak myślicie? Mogę mieć jakieś obawy, czy raczej sobie wymyślam?
Jeżeli masz wątpliwości po tym jak dwóch lekarzy, którzy się na tym znają potwierdziło płeć dziecka, to nie będziesz miała wątpliwości po tym jak osoby z internetu napiszą Ci co one widzą?
 
Do góry