reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec dziecka

ElaWiktoria

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2016
Postów
31
Witam we wtorek ide do ginekologa bedzie równo 15 tydz myślicie że poznam plec bo w 11 tyg i 2 dni mowil ze najprawdopodobniej syn ale jakoś nie wierzę jak było u was?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teoretycznie lekarz powinien juz moc wypatrzec plec, ale czy dziecko zechce pokazac to juz inna sprawa :) Ja dopiero pod koniec ciazy mialam pewnoc, wczesniej bylo zgadywanie.
 
Poczekaj do wtorku w 15 tygodniu to już pewniej coś zobaczy. W 11 tygodniu to raczej zgadywanka. U mnie bardzo późno płeć została ujawniona (dzidzia nie chciała pokazać) u koleżanki w 15 tygodniu właśnie.
A taka jesteś ciekawa?:)
 
ja dowiedziałam sie juz w 13 tyg ale córcia współpracowała i pokazała co tam skrywa ;)
 
reklama
W obu ciążach płeć poznałam na pierwszym USG prenatalnym w 12tc i obie prognozy się sprawdziły (lekarze dawali od razu 95% pewności, że się pokryje :) ).
Jeśli Dzidzia będzie współpracować, powinnaś jutro na 100% poznać płeć swojego Lokatora ;)
 
Do góry