reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

A ja przez wiele tygodni czułam że będzie dziewczynka, nawet mi sie śniła, a teraz już sama nie wiem i juz zupełnie nie zależy kto to będzie byle tylko było zdrowe ;-) Stokrotta moim faworytem jest Lilianka :-) ma wiecej zdrobnień i jest bardziej międzynarodowym imieniem, ale to sama musisz poczuć które lepsze dla Twojego dzieciątka.
 
reklama
My z moim M od początku myśleliśmy tylko o imionach dla dziewczynek ;-)
Jak na razie naszym faworytem jest:
Lena - ale ma wrażenie że teraz jest na to imie, i się robi dużo Len, a nie chce, żeby potem jak mała będzie w szkole było 5 dziewczynek o takim samym imieniue.
i myślimy nad imieniem Blanka.
Stokrota -
Marcelina też bardzo ładne imię ale mój P. sie nie zgadza :-(
 
Kurczaczek sliczne imiona- ja szaleje na punkcie imion z litera L :) z dziewczecych bardzo podoba mi się Mila . Blanka bardzo ladnie, kojarzy mi sie z cieplym krajem ...... : ))))))
 
kurczaczek - jak dla mnie imię Lena jest rewelacyjne!!! U nas to rzadkość raczej... A Blanka jeszcze ładniejsze ;-)u nas jak będzie dziewczynka to chyba Blanka :-) (jak się nie odmieni :-D)

reniuszek - moja kuzynka ma na imię Kamila, ale i tak wszyscy zamiast Kamila mówili do niej Mila :-)
 
stokrotta u nas miała być Marcelinka albo Nelia, ale jak się okazało, że to chłopak to chyba zostanie Miłosz. Ciężka sprawa z wyborem imion.
 
Stokrotta Marcelina brzmi cudnie!!!

Ja mam nadzieję , że moja córcia pozostanie córcią. Jakoś tak już się nastawiłam;-)
 
u nas na chłopaka jest kilka pomysłów, np. Jasiek, ale z dziewczynką trudniej... lubię proste, krótkie imiona, ale Lenek i Maj jest teraz zatrzęsienie. Reniuszek twoja Mila mi się podoba :)
Myślałam nad Alicją albo Kaliną, ale Kali to niezbyt piękne zdrobnienie, a inne... to.... Lina? :-) poza tym jedna z babć to Alina. No chyba, że córa będzie do niej podobna (piękna z niej kobieta). Śniło mi się kiedyś, jeszcze zanim byłam w ciąży, że urodziłam córeczkę kropka w kropkę, jak mama M. :-)
 
reklama
A ja stoję w miejscu jeśli chodzi o imię dla dziewczynki :-(
Podoba mi się Lena, ale tyle teraz jest Len ,że już mi się odechciało ...
Podobają mi się skróty i zdrobnienia od Liliany, ale samo imię tak średnio. Poza tym też dużooo sie ich robi.
Póki co i ja i G akceptujemy Anię więc kto wie jak to będzie, ale na 100% mnie nie satysfakcjonuje :-D
 
Do góry