reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
Gratuluję dziewczynek i chłopaków :-) - u Nas będzie druga dziewczynka ;-) Tak więc czekamy na Lenkę bo raczej już się nie zanosi żeby cokolwiek się zmieniło ;-)
 
Czy któraś Mamusia prowadzi statystyki czy przewaga chłopców szykuje się w lutym?
Nam 2x przepowiedziały 2 różne lekarki Piotrusia :tak: i chyba tak będzie, bo imienia dziewczynce nie umiemy wybrać i bardziej niebieskie :nerd: ubranka w sklepie widzę
 
Witam!
W piatek miałam 2 wizyty u lekarza. Poznaliśmy też płeć dziecka.
W totka nie powinnam grać. Byłam w 99,99% przekonana, że będzie chłopiec.
A tu mała niespodzianka i na swiat szykuje się dziewczynka. Tatuś zachwycony :)
Ja też sie ciesze, ale zdałam sobie sprawe, ze przede mną większe wyzwanie!
Ach i jeszcze On wybiera imię, taka była umowa. Narazie uparł się na Jagodę, ale zobaczymy.
Jadzia waży prawie 400 g i ma 24 cm :)
I raz nam jezyk pokazała :)
 
trokaka a w ktorym tygodniu jestes bo chciałam porównać wage mojej dzidzi z ostatniego usg
galwaygirl gratuluje dziewczynki, no i ciesze sie że nareszcie pokazał się ktoś z ie
 
Hej Tynka27, w ie jestem ponad 5 lat, chłopczyk nam się szykuje ;-). Po kilku wizytach w szpitalu jestem trochę przerażona porodem w Irlandii. Na wizycie połówkowej pani doktor poświęciła mi nie więcej niż 3 minuty...
 
tynka27 to jest 22 tydzień. Ale od 20 tygodnia waga naszych maleństw, moze się róznić i to całkiem sporo. A waga Jagody wg badania to 376 g dokładnie (zaokrągliłam do 400).
 
tynka27 to jest 22 tydzień. Ale od 20 tygodnia waga naszych maleństw, moze się róznić i to całkiem sporo. A waga Jagody wg badania to 376 g dokładnie (zaokrągliłam do 400).
Ja Trokatka miałam USG w 21tyg+ 6 czyli też 22 i mi powiedzieli 383, więc bardzo podobnie się rozwijają nasze Maleństwa :) a te wagi to i tak są tylko szacunkowe. Zobaczymy co nam luty przyniesie:happy:
 
reklama
do u mnie czekam na potwierdzenie bo tylko raz usłyszałam że na 70% dziewczynka, a co tej wagi w tym okresie to wynika że moje dziecko jest dość duże hihi 20tg 5dn ważyło już ponad 400g
galwaygirl ja nie narzekam na moj szpital tu... jestem tu ponad 6 lat i różne historie słyszałam... na połówkowym byłam ze 20min.a że nie było widać twarzyczki m.in. ust mam jeszcze jedno mieć w 29tg ;-) zaczełam już szkołę rodzenia z fizjoterapeutką wiec nie narzekam
 
Do góry