reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

No to i ja się melduję ... w końcu... Myślałam, że już się ogarnęłam... ale chyba nie do końca. Doba zdecydowanie zbyt krótka jest. Teraz powinnam coś porobić, bo jest co, ale już mam dosyć i muszę się trochę odchamić, choćby przed kompem.

Chyba musiałabym suwak zaktualizować...

Nowe BB kiepskie jak dla mnie. NIe jest przejrzyste, ciężko mi się szuka odpowiednich wątków... normalnie oczy mnie bolą, naprawdę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynny może napiszemy petycje?!?!Bo mnie też oczy baaardzo męczą, bo rzeczywiście dla mnie dalej jest mało przejrzyste i nie umiem się dalej przyzwyczaić!!!!

Kamea- ależ ten czas leci już 6tygosni- nieźle i jak ogólnie obaj synkowie?
 
Ale tu puuuuuuusto :szok::szok::szok:

Kobietki - najlepsze życzenia na Nowy Rok - niech będzie po stokroć wspanialszy od tego odchodzącego. Wasze zdrowie!

7c1e66b3000681f34c23364e



PS. Czy w Opolu istnieje coś takiego jak jakiś klub malucha czy coś, gdzie można przyjść z małym dzieckiem na np. godzinkę, dwie, żeby miało kontakt z równiesnikami???
 
Ostatnia edycja:
ponawiam pytanie Villandry - jest takie miejsce w Opolu, bo moja 8 miesięczna córusia rwie się do dzieci gdy widzi je na ulicy a nie mam znajomych, którzy mieliby pociechy małe, tym bardziej że nie pochodzę z Opola i w ogóle niewiele osób tu znam :-(
 
Czesc dziewczyny, wieki tu nie zagladalam, pewnie mnie nie pamietacie. Postanowilismy ze w tym roku wracamy do Polski, wlasnie rozgladamy sie za domem. Czy jest tu ktos kto mieszka w Chmielowicach lub Winowie? Tam tez znalazlam fajnie domy, ale nie wiem jak sie tam mieszka. Mam tez zamiar otworzyc cos w stylu kawiarni z malym placem zabaw w srodku dla mniejszych i wiekszych tylko musze znalezc lokal. Jak myslicie dobry pomysl? Gdzie bylaby najlepsza lokizacja?
 
reklama
isabell pamiętam jeszcze - no ja Ci raczej nie powiem jak się tam mieszka, bo ja do Opola kawałek mam....
No a taka kawiarenka dla mam i ich małych pociech byłaby bardzo fajnym miejscem, ale gdzie je ulokować ??? Podejrzewam, że przy tym deficycie podobnych miejsc każda lokalizacja może się nadać, bo mamy (przynajmniej te mobilne) pewnie chętnie przyjadą do takiego przybytku...
 
Do góry