reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobaw się ze mną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ostatnio najśmieszniejszym wydarzeniem w moim domu było strzepnięcie marynarki:-) Marysi tak się to spodobało, że śmiała się w głos parę minut (oczywiście marynarka została strzepnięta wielokrotnie):-D

Marysia uwielbia przebywać w pokoju Bartka.. tam jest kolorowo i mnóstwo zabawek... a najlepiej jest jak bawią się razem - ostatnio Bartek z zapałem gotuje dla siostry, a ta pożera wszystko co jej brat do pyszcza podsunie (dosłownie i w przenośni):-D obu mam wtedy z głowy:-D:-D

a dziś wreszcie mała złapała grzechotkę i macała ją kilka minut, ale ponieważ grzechotka nijak nie dała się namówić, żeby zmieścić się w buzi to ją wyrzuciła i w ryk:-) (i na marginesie - tu zainterweniował starszy brat, bo ja akurat robiłam jedzonko... brat była zachwycony, bo pokazał Marysi nową grzechotkę, a ta się uspokoiła "Mamusiu ucieszyłem ją":-D - to postęp, bo wcześniej jak Marysia płakała to uciekał albo wołał mnie..
 
reklama
Nikodem uwielbia swoja mate edukacyjna moze tam lezeć całymi dniami a tak to ma grzechotki ale jeszcze go tak nie interesuja sam nie łapie dopiero jak sie mu w raczke włozy ale najbardziej lubi bawić sie z mamcia kiedy sie nad nim wyglupiam :p:p
 
Filip uwielbia swojego balonika:-):-) Byliśmy w dzień dziecka na spacerze w parku i kupiłam mu balona - delfina i jest nim po prostu zachwycony - potrafi godzinę się na niego gapić jak fruwa na sznurku, rozmawia z nim, a jak mu przybliżę, to uśmiech na całą buzię, łapie rączką (jak mu praktycznie w nią włożę:happy:) i oczywiście pakuje do buzi:-D:-D. Niestety na dzień dzisiejszy delfinkowi nieco się schudło i wytarło, a nie wiem gdzie można kupić bezokazyjnie balony, bez żadnych imprez czy festynów:baffled::baffled::baffled: W następny weekend Dni Sosnowca, więc choć pogodę zapowiadają kiepską, to będę musiała się wybrać po kolejnego balonika:laugh2::laugh2:
 
Siwona - Oliwia dostała takiego balonika (Myszkę Mini) od sąsiadki na dzień dziecka właśnie ale nie napełniony helem:nerd:sąsiadka powiedziała ze kupiła w sklepie typu "wszytstko po ... złote" - tylko skąd wziąśc hel:confused:chyb ajednak festym jest lepszym pomysłem;-):tak::-)
 
Ostyatnio założyłam Nelce do wózeczka grzechotki - miśki (tylko są bardzo nisko bo nie ma jak ich wyżej założyć) i trzepie rączkami po nich aż oczka mruży.
A swoją drogą, dobry pomysł z tym balonem, u nas od czwartku do niedzieli są "Dni Łańcuta" to na pewno będą baloniki :-)
 
hejka u nas mozna takie baloniki kupic w kwiaciarniach albo w birthday's shop tam maja wszelke duperelki urodzinowe itd(ale nie wiem czy w PL tez juz sa takie sklepy wic stawiam na kwiaciarnie)
 
wczoraj obie z Oliwią śpiewałyśmy Marcelowi różne piosenki.Barrrrrdzo mu się to podobało bo sie usmiechał i spiewał razem z nami.Jak przyszła poraz na "AAA Kotki dwa" to nie mogłam uwierzyć jak on na to reaguje - jak było "szare-bure" aż piszczał z radosci:rofl2:
mam muzykalnego synka:tak::-)
 
Maja lubi słuchać jak śpiewam. Lubi patrzć na moją dłoń jak ją ruszam. Wpatruje się też w kartkę pomalowaną w biało-czarne pasy. Lubi karuzele, ale bez przesady, bardzo interesuje ją telewizor, ale na to jej nie pozwalam.
 
reklama
Ostatnio bawimy się w "idzie rak" i "sroczka kaszkę ważyła". Coraz bardziej jej się to podoba.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry