reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pobyt w szpitalu

Malinka184

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
1 Sierpień 2020
Post├│w
319
Kto┼Ť tu o mnie wspomnial i mnie wywolal ­čśŐ Przesylam pozdrowienia Gosiu ­čččîŞ Ja mia┼éam tak─ů sytuacj─Ö ­čśČ Przelezalam w szpitalu od 19tego tyg do 36tego. W domu dwuletni synek ­čÖćÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Mo┼╝na! Trzeba tylko przestawi─ç myslenie w swojej glowie. Ja wedle takiego czego┼Ť ooo! - ka┼╝dego cz┼éowieka mo┼╝na z powodzeniem zast─ůpi─ç innym! Nawet mam─Ö na jaki┼Ť czas. W domu by┼é przecie┼╝ tata, blisko babcia i dziadek. Uwierz mi Autorko postu - moj Ukochany tak wspaniale zajmowal si─Ö synkiem, ┼╝e machajaca mama ze szpitalnego okna, stala sie dla malucha jedynie nudnym punktem odwiedzin w drodze na wspaniale, kilkugodzinne wycieczki wozkiem ­čśŐ Dziecko w ogole za mna nie plakalo, a i ja z czasem przywyklam do szpitalnego lozka, wymoscilam sobie po swojemu legowisko z kolorowymi poduszeczkami, oblozylam sie fajnymi ksiazkami i jakos cztery miesiace zlecialy ­čśü

reklama

Patka95

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Lipiec 2020
Post├│w
48
To chyba dobrze, tego chcia┼éa┼Ť. Jak si─Ö czujesz? Z dzidziusiem w porz─ůdku? Pami─Ötaj by si─Ö oszcz─Ödza─ç. Drugiego malucha mo┼╝esz przytula─ç na le┼╝─ůco
Czuję się dobrze, leżę cały czas :) odpoczywam :) teraz to od razu inne samopoczucie jak jest Synek obok Mnie :D

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
S Poronienie - pobyt w szpitalu, ile? Potrzebuj─Ö porady 13
A Pobyt w szpitalu- wypłata z ubezpieczenia. Potrzebuję porady 11
Serbiene 35 tydzień, rozwarcie na 1 palec, pobyt w szpitalu Potrzebuję porady 4
K opieka nad zdrowym dzieckiem a pobyt jednego z rodzic├│w w szpitalu Porady prawnika 1
B Pobyt dziecka w szpitalu a urlop macierzyński Porady prawnika 0
e-miliana Pobyt w szpitalu. Młodziutkie mamy 15
MamaWiktorii Pobyt w szpitalu - jak wspominacie? Wcze┼Ťniaki 21
M Pobyt za granic─ů z dzieckiem Relacje rodzinne 2
P cofniecie zgody na pobyt za granica Porady prawnika 0
X uznanie dziecka przez obcokrajowca bez pozwolenia na pobyt stały Porady prawnika 4
mamaPaulinki Jak przedłużyć pobyt w domu? Porady prawnika 5
gosiek289 Nasze majowe dzieci─ůtka ( por├│d, szpital, pobyt w domku) Dzieci urodzone w maju 2006r. 492
L Por├│d w Szpitalu w K┼éodzku 2020/ 2021r Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 0
K Por├│d w szpitalu Praskim w Warszawie Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 1
Ewq9 Por├│d w Szpitalu w ┼╗ywcu Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 1
VIGA123 Por├│d w szpitalu Ujastek w Krakowie Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 0
Patryska26 Zosta─ç w szpitalu? Potrzebuj─Ö porady 14
mimi19 Czy kt├│ra┼Ť z Was zamierza rodzi─ç w tym Szpitalu Biela┼äskim w W-wie w najbli┼╝szych tygodniach ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
xzeroperfekcjix Badania Ogl w szpitalu. Potrzebuj─Ö porady 13
evgeniia.poland Polo┼╝na. Polecicie, kt├│r─ů┼Ť w szpitalu Rydygiera w Krakowie Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 0
M Por├│d w Wojew├│dzkim Szpitalu w Olsztynie Potrzebuj─Ö porady 2
olcia154 Ile mog─Ö zostac w szpitalu? Potrzebuj─Ö porady 2
M Rodze w szpitalu Szczecin Zdroje Potrzebuj─Ö porady 1
M Por├│d w szpitalu poza miejscem zamieszkania Potrzebuj─Ö porady 7
Vuvus Noworodek by┼é 5 dni w szpitalu od porodu i nie chce je┼Ť─ç z cycka POMOCY Potrzebuj─Ö porady 17
Lrig Por├│d si┼éami natury w szpitalu Madicover, czy polecacie? Pole─ç szpital, lekarza, po┼éo┼╝n─ů 0
J Ile dni le┼╝enia w szpitalu z..? Potrzebuj─Ö porady 6
C Odwiedziny po porodzie w szpitalu i w domu Potrzebuj─Ö porady 23
A Opinia o szpitalu ginekologiczno-polozniczym ┼Ťniadeckich ┼Üniadeckich w NOWYM S─äCZU Potrzebuj─Ö porady 0
WioWik Dziecko w szpitalu Przedszkolaki 11
K Por├│d w szpitalu Medicover - warto? Pole─ç szpital, lekarza, po┼éo┼╝n─ů 27
P Por├│d w Biskupcu w szpitalu im. Jana Mikulicza Potrzebuj─Ö porady 0
K Do mam, których dzieciaczki leżały w szpitalu w Dziekanowie Lesnym Potrzebuję porady 1
E Karmienie mm w szpitalu. Potrzebuj─Ö porady 9
Beata93 ubezpieczenie na czas pobytu w szpitalu Porady prawnika 1
W opieka nad zdrowym dzieckiem w trakcie pobytu matki w szpitalu Porady prawnika 3
T porod - w ktorym szpitalu w bydgoszczy????? Bydgoszcz 4
aaaczarna por├│d w Szpitalu Wojew├│dzkim w Jeleniej G├│rze Pole─ç szpital, lekarza, po┼éo┼╝n─ů 11
L Dziwne zachowanie po szpitalu? Zdrowe dziecko 7
V ubranka dla noworodka w szpitalu w lato? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 14
M karmienie po pobycie w szpitalu Karmienie piersi─ů 5
monika33447 porod w szpitalu bez ubezpieczenia Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 45
U to, co czeka nas w szpitalu... + nasze porodowe do┼Ťwiadczenia Dzieci urodzone w lutym 2012 22
Marzi55 Por├│d w Szpitalu Praskim - jak tam teraz jest? Warszawa 17
M co zabrac do porodu w szpitalu w pile? Piła 28
evka26 porod w szpitalu w brukseli;) Mamy z Belgii 7
M wizyta w szpitalu Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 11
L Czy rodzi─ç mog─Ö w ka┼╝dym szpitalu? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 11
K Porod w szpitalu Ujastek Krak├│w 2768
T PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie Kraków 557