reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejzenie ciąży

Dołączył(a)
19 Styczeń 2021
Postów
2
Hej, od 7 dni spóźnia mi się okres , byłam u ginekologa , orzepisała mi duphaston biorę go juz 3 dzień Dziś, nie uprawiałam Nigdy sexu jedynie petting boje się ze może jestem w ciąży cały czas chce mi się spać okresu brak co to może być, Test robiłam 4 dnia spóźnienia negatywny .. Proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, od 7 dni spóźnia mi się okres , byłam u ginekologa , orzepisała mi duphaston biorę go juz 3 dzień Dziś, nie uprawiałam Nigdy sexu jedynie petting boje się ze może jestem w ciąży cały czas chce mi się spać okresu brak co to może być, Test robiłam 4 dnia spóźnienia negatywny .. Proszę o pomoc
Po to jest zalecony duphaston aby okres się pojawił -w Twoim przypadku. 3 dni to nie jest ,,już,,. Proponuję przyjmować lek zgodnie z zaleceniem lekarza a następnie czekać na pojawienie się miesiączki. Jeśli nie wiesz na czym polega leczenie zaburzeń miesiączkowania progesteronem można sobie doczytać😁
Skąd ktoś ma wiedzieć jak wyglądała wasza ,,zabawa,, i jakie są szanse na zajście w ciąże.
Ps. Proszę nie odnosić się to ostatniego zdania gdyż raczej nikt nie chce być wtajemniczony w te sprawy
 
Przy pettingu ciąże się praktycznie nie zdarzają ponieważ nie ma penetracji pochwy penisem oraz seks nie kończy się wytryskiem w pochwie. Więc jeśli partner nie miał nasienia/ spermy na palcach penetrując pochwę nie możesz być w ciąży. Jeśli dotykał zewnętrzne części również nie ma możliwości zajścia w ciążę. Jeśli skończył na brzuchu czy gdziekolwiek indziej również nie mogło dojść do zapłodnienia. Zaburzenia miesiączkowania czyli w tym wypadku spóźnienie okresu nie zawsze oznacza ciążę a może świadczyć o zdarzających się zaburzeniach cyklu miesiączkowego. Ja prościej nie mogę już tego opisać
 
Przy pettingu ciąże się praktycznie nie zdarzają ponieważ nie ma penetracji pochwy penisem oraz seks nie kończy się wytryskiem w pochwie. Więc jeśli partner nie miał nasienia/ spermy na palcach penetrując pochwę nie możesz być w ciąży. Jeśli dotykał zewnętrzne części również nie ma możliwości zajścia w ciążę. Jeśli skończył na brzuchu czy gdziekolwiek indziej również nie mogło dojść do zapłodnienia. Zaburzenia miesiączkowania czyli w tym wypadku spóźnienie okresu nie zawsze oznacza ciążę a może świadczyć o zdarzających się zaburzeniach cyklu miesiączkowego. Ja prościej nie mogę już tego opisać
a mam pytanie czy trzeba się obawiać preejakulatu przeniesionego na dłoni, przoerszam może to infaltywne pytanie, ale chciałabym znać stanowisko lepiej obeznanych osób
 
reklama
Do góry