reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

reklama
Ja lecialam w lutym i nie bylo zadnego problemu ze sprawdzaniem mleka czy herbatki. Mialam jedna butelke rozrobionego mleka, druga butelke herbatki i jeszcze dodatkowo gotowe kartoniki Aptamilu,tak w razie czego. Niewiem czy w PL jest tez takie mleko w kartonikach.:confused: Na pokladzie bez problemu mi mleko podgrzali. A na lotniskach nikt nic nie sprawdzal.
 
ja leciałam do PL w 28 tyg ciąży, oczywiście miałam zaświadczenie od mojego GP, ale nikt się o nic nie pytał. Jeśli chodzi o podróż z niemowlakiem to moja kruszynka miała 6 tyg i podróż życia. Całą drogę mi przespała, a co do mleka to miałam w butli zrobione i nikt nic nie mówił, a nawet w torbie miałam soczek kubusia i małą pepsi i też przeszło. Jak brakło mi wody poprosiłam na lotnisku, w samolocie również. Teraz moja malutka ma już 3 m-ce i w czerwcu lecimy znowu do PL na wakacje już nie możemy się doczekać - takie tam ciepło>:-)
 
Hej lece jutro do Polski liniami Wizz Air ... Moja mala ma 3 miesiace ... Jak sie wam mamy lecialo ta linia byly jakies problemy ... ? Co do mleka to sie juz tyle nasluchalam ze sama niewiem co i jak ... Jedne mowia bierz ile chcesz inne tylko do 100 ml a inne ze nic nie mozesz Tylko jedynie miec proszek i sobie zrobic w samolocie Tak samo jak z wozkiem ... Ja mam firmy Hauck to taki ze wkladasz siedzonko samochodowe i dziecko wozisz do 4 miesiace ... Jedne mamy mowia nie wolno jechac do samolotu tzn pod schody inne mowia ze mozna Albo ze nie moge miec takiego wozka a inne mowia ze mialy 3 czesciowe i nie mialy problemow ... Jestem taka zdezorientowana :(
 
Hej lece jutro do Polski liniami Wizz Air ... Moja mala ma 3 miesiace ... Jak sie wam mamy lecialo ta linia byly jakies problemy ... ? Co do mleka to sie juz tyle nasluchalam ze sama niewiem co i jak ... Jedne mowia bierz ile chcesz inne tylko do 100 ml a inne ze nic nie mozesz Tylko jedynie miec proszek i sobie zrobic w samolocie Tak samo jak z wozkiem ... Ja mam firmy Hauck to taki ze wkladasz siedzonko samochodowe i dziecko wozisz do 4 miesiace ... Jedne mamy mowia nie wolno jechac do samolotu tzn pod schody inne mowia ze mozna Albo ze nie moge miec takiego wozka a inne mowia ze mialy 3 czesciowe i nie mialy problemow ... Jestem taka zdezorientowana :(
ja latam tymi liniami i jestem zadowolona, widziałam ze mamy podjeżdzały wózkami pod sam samolot i tam zostawiały różnorodne wózki, co do napoi,mleka itd. to jak jestes z dzieckiem to mozesz miec, ja miałam 2 soki i fante,tylko kazali mi sie napic(ze nie zatrute:baffled:)
 
reklama
hej moje drogie wyjazd udal sie rewelacyjnie Bylam bardzo przygotowana Robilam wszystko aby malej sie nie nudzilo i aby nie plakala :) Lot minal super naprawde Mialam mleka zrobione w butelce i herbatki Lecac z Irlandii nie musialam nic kosztowac a lecac z Polski musialam kosztowac herbatke ... Ale tak ogolem wszystko ok :))
 
Do góry