reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwójne L4?

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2020
Postów
9
Witajcie, jestem na L4 od listopada. Zawsze wizyty miałam tak ustawione ze L4 było od wizyty do wizyty, ale teraz niestety nie było terminów do mojego gin.
L4 mam do 1.02. a wizytę 28.01. Czy lekarz może wystawić mi L4 na wizycie 28.01. tak zeby zachować ciągłość L4, a to dłuższe L4 zostanie anulowane?
 
reklama
Witajcie, jestem na L4 od listopada. Zawsze wizyty miałam tak ustawione ze L4 było od wizyty do wizyty, ale teraz niestety nie było terminów do mojego gin.
L4 mam do 1.02. a wizytę 28.01. Czy lekarz może wystawić mi L4 na wizycie 28.01. tak zeby zachować ciągłość L4, a to dłuższe L4 zostanie anulowane?
Tego nie wiem, natomiast lekarz będzie wiedział :)
Gdy ja miałam podobną sytuację to lekarz kazał po prosty mi się przypomnieć smsem o wystawieniu L4 😉
 
Do wystawienia L4 nie jesteś potrzebna. Mój gin robi to zdalnie. tyle że jak koleżanka wyżej wysyłam mu sms.
 
Nie ma czegoś takiego jak anulowanie zwolnienia. Daty nie mogą się na siebie nakładać. Powiedz lekarzowi o tym. Teraz zwolnienia są przecież elektroniczne, więc myślę, że lekarz może wystawić je później.
 
Nie może anulować. Ja często miałam takie sytuacje i wtedy lekarka zapisywała sobie w notesie, że ma mi wystawić kolejne zwolnienie od do i robiła to za te kilka dni.
 
Nie ma czegoś takiego jak anulowanie zwolnienia. Daty nie mogą się na siebie nakładać. Powiedz lekarzowi o tym. Teraz zwolnienia są przecież elektroniczne, więc myślę, że lekarz może wystawić je później.
Ja słyszałam od mojej gin że kilka dni może się nakładać w zwolnieniu. Ponoć to nie problem
 
moze wystawic do 3 dni po i 3 dni wstecz. Ja mialam taka sytuacje ostatnio, bylam na wizycie 12 tego a zwolnienie bylo do 14. Normalnie wpisala zwolnienie od 15 elektronicznie tego 12.
 
reklama
reklama
Do góry