reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Hej jak wrócę oś rodzinki i maluch da mi posiedziec na necie to tez będę :-)
ide ogarnąć chatę i jedziemy po obiedzie do rodzinki .od dwóch miesięcy eczy mnie katar jakaś masakra i ból głowy i nie przechodzi.
 
reklama
monika jej współczuję - mnie w czw czy pt łeb pękał i miałam serdecznie dość, więc naprawdę nie zazdroszczę :no: A jak kata do tego, to nie przypadkiem jakiś problem z zatokami? Co lekarz na to?

Maruusia ja chętnie, ale dziś to może być u mnie dość późny wieczór, bo gdzieś na 18/19 mają dotrzeć moje gościówy z Niemiec, a to akurat w porze kąpieli małego, więc pewnie dopiero później będzie czas, żeby na spokojnie się przywitać i td. (a moja cioteczka z gatunku tych, co potrafi zagadać człowieka na śmierć)
No chyba że będą padnięte po podróży, to będę wolna wcześniej.

Także teraz to ogólnie będę pilnować nocnej zmiany, jak kiedyś pinula, Angel czy Pere :-)

No to już mnie nie ma. Do wieczora.
 
Witam dziewczynki:-)
Wrociłam z synkiem po 2 tygodniach na MAzurach. Było bosko:-)

A teraz nadganiam czytanie, tylko czy mi sie uda:szok::szok::szok:

monika- czy to czasem nie zatoki, albo jakies migreny

marusia- jak wroce od tesciow i wykapie małego i nie padne to bede:-) kurcze gratuluje ślubu, słub, wesele i narodziny Syncia to napiekniejsze dni w moim zyciu

vill- udanego powitania cioteczki:-) i ta krostka zniknel ajuz? nie mam pojecia co to moze byc, obstawiam jakiegos pryszczyka niemowlecego

Kasiulka- super ze wypad na Wegry udany:-) Ja KAsiulka dzis podalam mleko modyfikowane bo cycki takie flaczki a maly sie darl i wypil 130ml( i tak musze zaczac wprowadzac po w polowie wrzesnia do pracy)

angel- udanego urlopu,mowie ci nie ma to jak w Polsce:-)

Ewstra- ja dopiero mam zamair wyrabiac pesel i meldowac i az sie boje


mini- jak ja lecialam to mialam awaryjnie melko w karniku 200 ml., wiem ze mozna miec termos z wrzatkiem ( czasami tylko karza probowac)i jedzenie w słoiczkach tez mozesz miec

Mały szkarb smieje się do kazdego, ludzie sie pytaja czy on wogole placze bo nie widzieli tak pogodnego dziecka. W spacerowece musi juz siedziec bo pozycja pollezaca to nie dla niego. jak go poloze to podnosi sie sam. skad on ma tyle sily.
 
ahoj Maruusia ja aktualnie mam czas;) tak więc !!!!!!!!!!!!!
2008-03-19_09.50.28_u_wie_panienski01.jpg

Maruusiaaaaaaaaa wszystkiego naaj naaaaj naaaaj!!!!!
ja już zastawiam stół słodkościami i szampanem

lava13.jpglava16.jpglava17.jpg
brids7.jpg

a ode mnie mały prezent
wpm1.jpg

 

Załączniki

  • wieczorek-panienski.jpg
    wieczorek-panienski.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór

vill z krostkami to pewnie najlepiej jakbyś poszła do lekarza, ale mojej szwagierki córcia miały taki objaw uczulenia na białko
maruusia polewam Zobacz załącznik 490425
monika widziałam na fotach na fb, że wyjazd się udał
nusia super, że wyjazd udany!

A u nas niby ok, ale od tygodnia Grześ jest bardziej marudny, zwalam to na skok rozwojowy- 24 tydzień (relacje-lęk separacyjny). Jak się nad nim jest i się uśmiechamy to wszystko ok, ale sam leżeć nie ma zamiaru...Szkoda, że teście którzy widzą go raz na 1,5mca, nie mogą go zobaczyć jak się zwykle zachowuje jak non stop się cieszy. Teraz będzie im się wydawać, że Grześ jest maruderem


aaa racja Amandla prezenty..Zobacz załącznik 490433
 
Ostatnia edycja:
reklama
oh... znow mnie nie bylo neta mi cos wcielo na pare dni........

co do tych zareczyn- coz uklada nam sie ok, jestesmy juz z soba 5.5 roku... mogl by sie ruszyc ... musze go przycisnac,

mini- w nas romantyzmu tez nie ma za grosz.... ogolnie nie przeszkadza mi to ale moglby cos od swieta zrobic romantycznego.......

atomowka- jak juz dostane pierscionek do do slubu pewnie i tak z 5 kolejnych lat bede czekac.....

pinula - Nell z plecow na brzuch tez tylko raz sie przewrocila......

widze ze chusty wciaz omawiacie my kupilismy, ile razy Nell peobowala tam umiescic to od razu ryk....... wiec sprzedalamta chuste... mam jakies nosidelko ale nawet jeszcze nie uzylam jej......

angel- nowy telefonik :) ja bralam w marcu jeszcze nie bylo sIII wiec mam SII i bardzo zadowolona jestem :D:D

Co do karmienia mala jest dalej tylko na cycu je co 2h ... wazy 6.4kg ... i juz pomalu szykujemy sie do podawania innych ezeczy jak cyc... ciekawe jak pojdzie nam to .

wszyscy na wakacjach a my zamiast wakacji mamynowego psa Mia :

DSCF7553.jpg
 
Do góry