Mini55
&&&&&
ajako dzięki , jutro będę u gina to wstąpię do pediatry i zapytam czy przyjeżdżać . Boję się żeby czegoś gorszego nie złapał ...
Borys miał już kilka razy taką wysoką temperaturę przy trzydniówce , zapaleniu ucha i przy jakiejś infekcji .
Zrobię mu też badanie moczu na wszelki wypadek
Borys miał już kilka razy taką wysoką temperaturę przy trzydniówce , zapaleniu ucha i przy jakiejś infekcji .
Zrobię mu też badanie moczu na wszelki wypadek
