reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Czołem!
fajnie, że w koncu mamy znowu watek glowny, tylko tak szkoda tamtego:-(

poczytalam tutaj, teraz lece na inne.

aha z ciekawostek; bylam dzis z wynikami (ale w przychodni u lekarki- nie gina), wiem juz skad moja takie podle samopoczucie i te słabosci- mam anemie:szok: jestem w szoku, bo raczej z postury i wagi to nie wygladam, a tu jednak.
Przy Julce mialam wszystkie wyniki ksiazkowe, a tu....ta ciaza jest jakas ciezka dla mnie, a to dopiero poczatek.
naczytalam sie w necie co grozi w pierwszym trymestrze kiedy jest ta niedokrwistosc i brak zelaza, masakra, az myslec o tym nie chce:-(

angel- zdrówka!!! a kuruj sie czosnkiem, mlekiem, miodem, poki nie masz tego syropu, a rutinoscorbin to w ogole mozna w ciazy??

tez sie ciesze z takich dobrych wiesci o dzidziolach:-)
ja swojego zobacze w przyszlym tygodniu.
 
reklama
Ja też jak za mocno się naciągnę to mnie boli brzucho ale po chwili przestaje, więc to chyba normalne
Strasznie boli mnie głowa, nie mogę wytrzymać a nie mam żadnego procha, którego mogłabym wziąć:(
Ja już niedługo mam wizytę i USG bo w środę, więc poznam wyniki badań ( krew, mocz) i mam nadzieję zobaczyć mała wiercipiętkę na monitorze USG :)

No i ja też jestem chora, nochal zatkany aż oddychać ciężko i trwa to już ze 3 tygodnie. Krople nie pomagają :(
ja te tak mam ze jak nacigne sie to boli i przestaje;]

a euphorbium probowalas?
 
Jak na moje to rutinoscorcin można. Tak jest tylko kwas askorbinowy czyli witamina c i rutyna. Mi doktorka kazała jesc jak byłam przeziębiona. Ja zmykam spac. Jutro mam wprawdzie na poźniej, ale muszem wstac z ranca i skończyc gotowac obiad na jutro bo jak wróce o 6 do domu to już raczej nie będzie mi sie chciało. Także życze Wam spojojnej nocy i oby nowy dzień przyniósł nam więcej zdrowia. Bo dużo nas tu przezionych...w środku lata.. Paradoks jakiś...
 
Hej,
a co Wy tak chorujecie, kurczę :baffled: zdrówka życzę zakichanym!
Co do piersi - mnie w ogóle nie bolą i nie bolały.

Dzień zaczął mi się fajnie, bo psiapsióła moja z rana wysłała mmsa ze zdjęciem pozytywnego testu ciążowego :-D Też jest po 2 poronieniach, tak jak ja, więc mamy podobne doświadczenia i podobne "strachy".
Ja od soboty już nie mam mdłości, co mnie trochę martwi.
 
pinula ja wlansie sie nad ta rutyna zastanwiam mi gin powiedzial ze nie moge nic szucznego z witamina c tylkow yztsko naturalne maliny,jerzyne,cytryne, ze nie mam brac sztucznych lekow bo cos zawieraja i chyba ta rutyne co nie jest zbytnio dobra dla plodu w pocztakowej fazie - dlatego tez nie mozesz podawac malym dziciom tylko podaje sie w czystej postaci w kroplach - ale sie nie znam uwieryzlam lekarzowi i mecyzlam sie z syropami cytryny itd ;] no i ten syrop *spam* jest cudny tylko tez za dlugo brac nie mozna !! i poelcam czosnek w kapsulkach tez dziala cuda ;]
 
Bezapelacyjnie naturalna witamina c lepsza niż każdy lek. My na szczęście jesteśmy w okresie gdzie naturalne witaminy są na wyciągnięcie ręki :D wystarczy się czasem schylic do krzaka :D
Ja wstałam i knysam zapiekanke żeby była na obiad bo po pracy nie będzie mi się chciało nic gotowac. Znowu wstałam z bólem głowy :( Masakra jakas... w pracy sprubuje wypic kawe z mlekiem. W domu nie bede pic bo nie mam mleka. No i w pracy sobie zmierze ciśnienie. Cały czas mam niskie jak mnie boli głowa. Ciekawe czy to od pogody czy od ciąży :(

Zaczełam dziś 13 tydzień <jupi>
 
hej - opisałam szczegółow wczorajsza wizyte w watku o wizytach, najbardziej to ciesze sie na zblizajace sie niedlugo USG co prawda jeszcze musze poczekac do 1 wrzesnia ale dam rade :)
ja tez mam niedokrwistosc i bardzo malo zelaza... ale zawsze mi go brakowalo w moim organizmie... powiem Wam ze po wczorajszym powrocie i naczytanie sie stwierdzam ze wole chyba nie czytac co brak czegos moze zrobic maleństwu bo ja sie bede tylko denerwowac a maluszek bedzie to czul - postanawiam wierzyc ze wszytsko bedzie ok bo przeciez nie moze byc inaczej!!! I juz!!
 
reklama
Do góry