cytrusowa85
Fanka BB :)
Ja na pierwsze miesiace miałam tez kaftaniki, ktore kupiłam w smyku bo mi mamuska doradziła..
przywiozłam z uk bodziaki ale nie umiałam ich zakładac..
a teraz jak "mam wprawe" to kaftaniki ida w odstawke .. ...
przywiozłam z uk bodziaki ale nie umiałam ich zakładac..
a teraz jak "mam wprawe" to kaftaniki ida w odstawke .. ...

Anula wkleiła nawet linka
