reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mnie bolą ale ten ból faktycznie jest mniejszy i inny jak na początku ;-)
Na początku były takie nabrzmiałe strasznie, bardzo bolesne przy kazdym dotyku..
Teraz juz nie sa az tak "napuchniete", wciaz lekko bola ale najwrazliwsze i najbardziej bolesne sa sutki..

Bozienka jak brzuszek , rośnie?? :-)
 
reklama
Bozienka mnie dopiero teraz zaczeły boleć a tu już 12 tc się zbliża, poza tym K&M na moich pryszczach (a nigdy ich nie miałam) można by było bawić się jak taką folijką z bąbekami wciśnij a pęknie i jest ich tysiące...
Dziewczyny sięgałam w pracy segregator z wysokiej półki, troche się wyciągnełam i bach straszny ból w podbrzuszu z lewej strony teraz mnie lekko pobolewa - myślicie, że coś mogłam "popsuć"??
 
Lina też tak mam ;-)
Wiesz tam sie wszystko rozrasta..gwałtowny ruch i naciagniecie miesni brzucha, mysle, ze to normalne, ze zaboli ;-) Tam ciagle te miesnie i tkanki "pracują".
Miałam tak kilka razy, teraz staram sie poprostu nie robic gwałtownych ruchow rozciagajacych ;-)
 
Ahoj Kobitki!!!! Ale się porobiło przez ten czas co tutaj nie zaglądałam;D wszystkie pogaduchy wyparowały:D nieźle sobie poczynacie:D
Ja wczoraj byłam na usg i na szczeście wszystko super:) Lekarz zbadał przezierność karku i wyliczył 0,09 cm, więc rewelacja, kości noska też świetnie widać, poza tym dzieciak się nieźle kokosił, machał łapką, śliczny jest:) mierzy już 4,8 cm:)
 
Amandla super!!!!! fajne, nowe informacje :)

Angel dzięki za odpowiedz... troszkę się boję i uważam na każdy ruch... za długo czekałam na Maluszka :) :) :)
 
Lina zgadzam się z Angel , czasami przy gwałtownym ruchu też mnie tak zaboli :tak:

Bożenka
mnie bolą wieczorami , czasem dość mocno :sorry2:

Angel myślę ze jak trzy razy nie wzięłaś to chyba nic się nie stało . Pewnie po ostatniej chorobie miałaś osłabiony organizm i łatwiej Cię złapało . Oby szybko przeszło :tak:

Pinula
współczuję bólu głowy . :sorry2:

Amandla
gratuluję wiercioszka
 
Współczuję wszystkim chorującym. Ja na szczęście na razie zdrowa, zresztą generalnie rzadko choruję, więc mam nadzieję, że i w ciąży to się nie zmieni.
Mdłości jakby sobie poszły precz. Poza tymi przy myciu zębów:wściekła/y:.
Piersi wieeeelkie i bolą coraz bardziej.
A taki masakryczny ból z lewej strony to ja miałam parę dni temu po kichnięciu. Zwinięta w kłębek leżałam, kichnęłam i wszystkie gwiazdy nagle z bólu zobaczyłam. Aż się poryczałam, a mąż taki biedny wystraszony:-D.

Jakoś chłodniej się w ogóle u mnie robi, chyba muszę zainwestować w ciążowe dżinsy.
 
witam ,dopieor teraz ale bylam na usg i widac dzidziorka ,serducho bilo slyszalam ;] iw idzialam wiercipietka teraz 1 wrzesnia mam usg prenatalne!!!
fajnie ze uw as dziewcyzny na tych badaniach wsio ok ;]
aaa ktora teraz idzie na badania genetyczne na usg????? milego wieczorka :*

ps ale sie rozpisalyscie!
 
Ja też jak za mocno się naciągnę to mnie boli brzucho ale po chwili przestaje, więc to chyba normalne
Strasznie boli mnie głowa, nie mogę wytrzymać a nie mam żadnego procha, którego mogłabym wziąć:(
Ja już niedługo mam wizytę i USG bo w środę, więc poznam wyniki badań ( krew, mocz) i mam nadzieję zobaczyć mała wiercipiętkę na monitorze USG :)

No i ja też jestem chora, nochal zatkany aż oddychać ciężko i trwa to już ze 3 tygodnie. Krople nie pomagają :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
angel rosnie rosnie jutro wstawie zdiecia :) dzisiaj robione ;) dzisiaj mi sie juz niechce ide spac bo padasm a wiec dziewczynki dobranoc wszytskim slodkich snow o swoich malutkich pociechach ;)
aaaaa i ciesze sie ze sa takie dobre wiesci z wizyt :) i kazdy bobas marcowy WIERCIPIETEK ;) a wiec bedziemy mialy ubaw jak zaczna kopac ;)
 
Do góry