reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

Alex też śni o komórce, ale na razie nie widzę sensu, a on nie pilnuje swoich rzeczy, dzieci w klasie tez mają ale on nie musi, no moze w 3 lub 4 klasie, ale na razie nic z tego.
W chorobach też sięgamy do homeopatii i ziółek, antybiotyk w ostateczności.
 
reklama
Ja nie wierzę w tego typu praktyki, ale wiem, że wielu ludzi ufa bioenergoterapeutom.
Może ja kiedyś zmienię zdanie ??? Narazie jestem mocno stąpającym po ziemi człowiekiem, kóry wierzy w to, co zobaczy. ::)
 
my odrabialiśmy już
moja Paulina pisała już jedno dyktando i była 1 miała 13 błedów i to wszystkie z ó wymiennym
ha ha ha
 
My w ogóle nie odrabialiśmy, bo nauczyciele rozliczyli się za niedzielny festyn.
O ortografię to się boję, bo mój mąz w tym temacie jest przekorny, zawsze napisze źle, oby mój syn poszedł w moje ślady... ::)
 
My też nie odrabiamy, a co do ortografii to Alex w piątek miał dyktando zrobił 18 błędów!!! tez sie boje że w mamusie nie poszedł, jakoś nigdy nie miałam z tym kłopotów. Kupiłam fajną książkę do nauki ortografii "ortografia na wesoło", jest dużo wierszyków i takich testów z wykropkowanym miejscem na odpowiednie literki, polecam.
 
My uczymy się ortografii na komputerze, mamy parę programów... :)
Niestety rzadko, co to za przyjemność wstawiac literki, kiedy ten czas lepiej wykorzystać na wyścigi w Need For Speed... ::)
 
Agnexx możesz polecic jakis program? Chciałam kupić ale nie wiem który jest fajny, który podoba się Twojemu synkowi?
 
reklama
My korzystamy z programu "Wesoła Szkoła". Płyta była dodana do podręczników za drobną dopłatą. Program jest fajny, podoba mi się. Ale Patryk rzadko z niego korzysta. :(
Patrykowi większą frajde sprawia zabawa ze mną w skojarzenia, o której wspomina EWCIK100.
Bierzemy dwie kartki, jedna dla mnie, druga dla Patryka. Później zadajemy na zmianę pytania np: pomidorowa na obiad to... zupa. Bawimy się tak od sierpnia i na początku byłam zaniepokojona błędami Patryka, ale teraz jest już trochę lepiej. Przy okazji tłumaczę mu zasady pisowni, ale niewiele jeszcze z tego pamięta. ::)
 
Do góry