reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

Moje maleństwo nie będzie mieć swojego kąciku, ale łóżeczko wygląda tak : 2013-09-24 16.48.13.jpg
 

Załączniki

  • 2013-09-24 16.48.13.jpg
    2013-09-24 16.48.13.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 143
reklama
cudne ! a ta posciel tez jest boska i jaka fajna karuzela :) No moj Adaskowaty tez ma tylko lozeczko bo na kacik brak miejsca :p

jak dobrze pojdzie to urodzimy jednego dnia :)
 
Kamcia śliczne :-)

My też mamy małe mieszkanie, więc kącik Adriankowy też tyci :tak: Tylko łóżeczko i komoda z przewijakiem.
Zdjęcie120.jpgZdjęcie121.jpgZdjęcie122.jpg i Leonek załapał się na fotkę ;-):-D Ciekawski :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie120.jpg
    Zdjęcie120.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 143
  • Zdjęcie121.jpg
    Zdjęcie121.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 138
  • Zdjęcie122.jpg
    Zdjęcie122.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 146
Cudo i ladna kolorystyka. Komoda bardzo mi sie podoba ja niestety naprawde nie mialabym na taka miejsca a chcialabym :) wiec przewijak jest zakladany na lozeczko poprostu. Koszyczki ladne - tez mam dwa ale takie zwykle plastikowe.
 
Kamcia bardzo fajna ta pościel. Mój mały też będzie miał tylko łóżeczko. Myślałam o kupieniu do niego komody, ale chyba sobie odpuszczę.
Oskaa ładny kącik
 
Kamcia wymiatasz z tą pościelą!!!!;-) Sama bym taką chciała :-)
Oska jak widać na załączonych zdjęciach - nie metraż się liczy - śliczniasty kącik:tak: (I sama poluję na takie koszyczki ;-)) Wszystko to takie ze smaczkiem :-)
I te pszczółki - no bomba! A Leonek to tak jakby wpasował się w kolorystykę - no mówię - wszystko idealnie podobierane, łącznie z pieskiem :tak:
A Mężowi mojemu, który to w sumie do tych Bystrzejszych należy - złożenie szafy Kluspiowej zajęło bagatela 1godzinę i 40minut, a na sam koniec nawet instrukcja się przydała - podłożyliśmy ją pod jedną nóżkę szafy, bo nie wiem dlaczego, ale krzywo stała :-) Masakra jeśli chodzi o jakość mebli jaką teraz robią:szok: Jak moja mama 40 lat temu kupiła "kuchnie" to gdyby nie zmieniający się trend - stała by pewnie o dziś...
 
Tosieńka nie strasz z tym Klupsiem, bo ja zamówiłam Klupsiowe łóżeczko (z Żyrafą) z myślą o tym, żeby w przyszłości, jak będziemy robić pokój dla małego, kupić cały zestaw tych mebelków.
 
Piękne kąciki dla Maluszków.
U mnie narazie stoi samo łózeczko. Materac i pościel pewnie włoże dopiero jak będe miała jechać do szpitala,szkoda,żeby się kurzyło.łóżeczko będzie narazie stało w naszej sypialni,a jak troche podrośnie to ulokujemy Go u Ali albo w odzielnym pokoju i wtedy będziemy urządzać.
 
reklama
tosienka to czekamy na zdjęcia mebelków :tak: Marzyłam o tych mebelkach Klupsiowych dla naszego synka.
A co do pszczółek to jeszcze taki akcent z naszego ślubu :-) Wiecie, bo my Oski ;-):-D
 
Do góry