reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokój dla 2 - latka

Dzięki Madzia za uznanie! Teraz jak są zabawki wygląda to jeszce bardziej kolorowo no i tak zamieszkale. A cena taka bo beb malowania narazie. Potem, jak bedzie cieplo to pomalujemy tę ścianę z obrazkami na brzoskwiniowo a resztę odświerzymy. Mebelki Black&Red&White niedrogo a łóżko i dodatki Ikea; ja tam wolę rolety, mniej kurzu.
 
reklama
tak wygląda pokoik naszej córki :-)

1001204yo9.jpg

1001200ob7.jpg

1001205hp0.jpg

1001208bg0.jpg

1001210ij7.jpg


Brakuje tutaj szafy jest wnękowa ;) jak zrobie foto to dokleje.
pozdrawiam
 
dziewczyny, spojrzcie tutaj:

www. globinit. com. pl

nie chodzi mi o ceny mebelkow, bo sa dosc wysokie, a raczej o inspiracje...

takie dekoracje mozna zrobic samemu niewysokim kosztem... mysle ze w kazdym miescie znajdzie sie zaklad stolarski wyposazony w wyzynarke, a cienka sklejka i farby do drewna to nie jakis wielki koszt... niepowtarzajne pomysly oczywiscie w glowie... ;-)
 
Witajcie
Właśnie organizujemy pokoik dla naszej córeczki Marysi i fajnie, że tu zajrzałam. Świetną inspiracją jest dla mnie pokoik małej Madzi (zaprezentowany przez Inja). Jest bardzo kolorowy, optymistyczny i poprostu jak z bajeczki. Brzoskwiniowe ściany i ciemniejsza wykladzina świetnie grają ze sobą.Do tego domek i huśtawka (również w kolorach natury), regalik i osłonka grzejnika kolor naturalny buk??? (na moje oko). firanek nie lubię ale te podobają mi się na tyle (w tym zestawieniu), że już podjęłam decyzję o ich zakupie. Gratuluję, nie dziwię się, że córeczka dobrze się tam czuje. Pozdrawiam
Annika
 
Przeglądałam mebelki na stronie zaproponowanej przez Teddy - są naprawdę śliczne, warte uwagi.

Dziękuję bardzo Annika J za miłe słowa, cieszę się, że komuś się podoba a nawet chce zrobić coś podobnego, powodzenia.
Pozdrawiam Inja
 
Ja tez mysle wlasnie o zrobieniu pokoiku dla coreczki ktora za 2 miesiace skonczy 2 latka. Musze przyznac, ze bardzo podobaja mi sie dodatki z IKEI w pokoiku u maluszka Naur istrasznie zaluje, ze tu u nas nie ma IKEI :(
 
Obowiazkowa garderoba z drzwiami rozsuwnymi białymi w żaluzje jak w USA. na razie w Polsce nie znalazłam takich. Może ktoś sie orientuje. Najwyżej trzeba będzie zamówić w Stanach, ale po co dodatkowe koszty.
Wiec takie drzwi mozna kupic w sklepach OBI. Sa w roznych wymiarach i w roznych kolorach drewna. Wystarczy dokupic potrzebne prowadnice i rolki i albo przebudowac stara szafe, albo zrobic szafe wbudowana.
 
Inja! Pokoik Madzi jest przepiękny!!! Bardzo mi się podoba. Swietny pomysł na ściany, chyba wykombinuje coś podobnego. Pozdrawiam i dziękuję za inspirację, zaraz wchodzę na allegro:-) .
 
reklama
Witajcie :-)
Śliczne te pokoiki Waszych dzieci :-)

Moja córcia już też od dawna ma zrobiony. I jak tylko będę wiedziała jak, to wkleję fotki ;-)
Uwielbie Kubusia Puchatka, więc jak się domyślacie w pokoju go dużo ;-)
Wykładzinę mamy, bo pokój wydaje mi się wtedy bardziej przytulny :-) I szczerze mówiąc nadal jest w bardzo dobrym stanie :-) Jakoś to moje dziecię się nauczyło, że nic na nim nie rozlewa ;-) A jak chce jeść lub pić, to siada przy stole ;-)
Oczywiście franki i zasłonki obowiązkowo :-)
Kolory ścian w dwóch pastelowych odcieniach, a sufit pomalowany na jasno niebieski. (Nawet córcia pomgała w malowaniu).

Przepraszam, ale córcia woła.
Miłego dnia i przyjemnego szykowania pokoików :-)
 
Do góry