reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokój dla 2 - latka

056.jpg
 
reklama
Witajcie przymierzam się do zakupu stolika i krzesełek do pokoju naszej córci. Czy kupowałyście już stoliki i krzesełka? i czy mogłybyście coś polecić?
pozdrawiam
 
W Ikei sa takie nie duze stoliki cos z rodzaju drewna chaba 55 wysokosci w roznych kolorach i stoleczki tez albo mozesz zobaczyc czy supermarkecie nie ma takich rzeczy.A ostatnio widzialam takie fajne tylko plastikowe.
 
Kupiłam właśnie stolik i krzesełko z Ikei zestaw Mammut fajnie wygląda i przypadł do gustu naszej córci. W tym wątku można zobaczyć je w poście Naur. My mamy czerwony stolik i czerwone krzesełko.
pozdrawiam
 
Sliczne pokoiki maja wasze maluszki. Ja tak ogladam ogladam i zauwazylam ze Wasze szkraby maja juz pozmieniane spanka ja zastanawiam sie czy nie jst za wczescnie co prawda mala w dzien sp na kanape ale w nocy obawiam sie i kłade ja do jej lozeczka .A poz tym mamy malutki pokoik i nie mam pojecia jak zmiescic te lale bajery, i komode na ciuchy i szafe............
a Was tak pieknie......
 
czesc mam maly problem moja corcia ma 2 latka i nie chce spac w łózeczku i myslimy razem z mezem nad kupnem jej wlasnego łozka i umeblowaniu pokoiku i nie mamy pomysłu czy ktos zna ciekawe strony z mebelkami dla dzieci ] z gory dzieki :-)
 
babyroom-mati.jpg


a my mamy tak: łóżeczko zostało przerobione na wersję kabrio za pomoca taty i kawałka deski. Szafa jest pomalowana pzreze mnie i ściany dookoła otacza las drzewek - malowałam w 8m ciąży :-)

Też mamy stolik i krzesełko z ikeii - takie plastikowa czerwone - sprawdza się, zwłaszcza, że mysza rysuje po wszystkim.

A tu moje pomysły:

wystawki%20%281%29.jpg


wystawki z butkami małej

q5v1Dmxm78_x1zb9F3wvxA
 
reklama
Do góry