reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokój dla 2 - latka

To pokój mojej córci. Zdjęcia zrobione jakiś czas. Teraz troszkę się pozmieniało, coś doszło ;-) A Mysza to jeszcze moja ;-)

002.jpg


003.jpg


004.jpg



005.jpg


006.jpg
 
reklama
Pokoju nie ma ale są za to fajne zdjęcia ze spaceru. Miło popatrzeć.
A i tak teraz zauważyłam że Twoja córcia urodziła się 13 lutego:-) to tak jak ja.
 
Sandrusia nie ma jeszcze swojego pokoju. Ma swoje kaciki z zabawkami w kazdym miejscu naszego domku. Nie wiem kiedy zrobimy jej wlasny pokoik. I tak spedza z nami cale dnie wiec chyba jeszcze mamy czas.

Kazdy pokoik jak z bajki. Wszystkie dzieci sa napewno zachwycone :-)

LittlePrincess masz super plan na piekny pokoik dla wsojej ksiezniczki. Najbardzie przypadl mi do gustu ten parapet z "pelnej chaty" :tak: :-) i garderoba choc ja bym nie sprowadzala takich drzwi z zaluzjami (beznadziejne do sprzatania) ja bym zrobila takie jak lustrzane ale ni konoecznie musza byc tam lustra moze byc kolor scian albo jakas bajkowa postac. Duzo inwencja tworcza :-) ;-) :-)
Pokaz nam potem fotki jak bedziecie mieli gotowy pokoik :-)

Naur ladny Julka ma pokoik i najwazniejsze, ze jej sie podoba :-)
Bardzo mi sie podoba stoleczek i stolik z Ikea. Tez mam w palnach kupno takiego :-) jest tez komoda, szafka nocna do kompletu :tak: :-)

Inja wasz pokoik tez jest piekny :-) Sliczne sa te firaneczki i zasloneczki w oknie. Najbardziej podobaja mi sie ozdoby na scianach. U ans takie odpadja bo moj maz nie znosi "Kubusia Puchatka" Ale moze w zamian jakes inne beda mogly byc u nas;-) :-)

naja tez sie zastanawialam nad podloga w dziecinnym pokoju. My rowniez mieszkamy w domku jednorodzinnym i roznie jest z ta temperatura w pokojach. Staramy sie nie przegzewac dziecka. Wydaje mi sie, ze wykladzina dywanowa to jalepsze rozwiazanie jesli chodzi o dobrao dziecka. Tak jak mowisz dziecko spedza mnustwo czasu na kolanach na podlodze ilepeij zeby mialo cieplo. A jesli chodzi o sprzatanie to ydaje mi sie, ze jak az na dwa dni przejedziesz odkurzaczem to bedzie ok :-)

moniaa twoja corcia ma rowniez ladny pokoik. Bardzo spodobaly mi sie te mebelki. Jeszcze takich nie widzialam :confused: Ladjna kolorystyka i dodatki na scianach :-) Macie na podlodze kafelki :confused: :confused: Nie ciagnie od nich :confused: :confused: Fajny widok z okna ma wasza corcia. :tak: :-) :tak: :-) :tak: :-) :tak: Moja to by od okna nawet na krok nie odeszla. Tak bardzo lubi dzieci i place zabaw :-) :-) :-)
 
Witam
ten plac zabaw to nasz plac zabaw i nasz taras!! :-)
Dziękuje :)
Mebelki są firmy Black red White model Caps lock ;)
pozdrawiam!
 
monia to fajny macie ten plac zabaw swoj wlasny :-)

Jaki sprzet tam macie i gdzie kupowaliscie ??

Ja chyba najpier uzadze plac zabaw na placu, a potem dopiero pokoik :-)

Dzieki za nazwe mebelek. Znam ta firme ale jeszcze nie bylam w tym sklepie i jeszcze sie nie rozgladalam za niczym :-)
 
Mamy domek i ślizgawkę, konika na biegunach. Latem wystawiamy basenik dla małej. Chcieliśmy jeszcze piaskownicę tam postawić ale szkoda mi miejsca.
Jeszcze troche i się przeprowadzimy do domku, tam będzie duży ogród to zrobimy porządną piaskownicę :-)
Sprzęty kupowaliśmy u nas w sklepie :-)

ale identyczne rzeczy widziałam na allegro
 
moniaa dzieki za informacje :-)
No pewnie po co zagracac. Jak sie juz przeprowadzicie to bedziesz mogla mnustwo zabawek na placu poustawiac :-)

My mieszkamy w domu i placu mamy bardzo duzo, wiec jest gdzie ustawiac. Ale zastanawiam sie czy jest teraz sens cos kupowac bo w czerwcu lecimy do UK do meza (pracuje tam) i bedziemy tam mieszkac jaks czas wiec mysle sobie, ze moze tam zaczniemy kupowac zabawki do osobistego placu zabaw jak nam miejsca na tyle starczy :-) No nic pozyjemy zobaczymy :-)
 
reklama
Do góry