reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
ja mam jakiś bezfirmowy wkład, ale w sumie jestem zadowolona :tak:
madzila - Ty pierzesz wkład? powiem szczerze, że nigdy nie prałam :no: i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby go prać....
 
Ja mam z Glucka, no i właśnie mamjakty wyjęłaś mi pytanie z ust- pierzecie wkłady?? Nie wiem też czy prać kombinezonik boje się ,że sie zdefasonuje:-p:-p:-p
 
ja też wkładu nie piorę choć ten z feretti można spoko prać, ale wychodzę z założenia takiego jak Rondzia. Potem jak by sie pobrudził będę prała.
 
reklama
Dodałam do polecanych leżaczek z FisherPrice'a.

Natomiast osobiście mam niefajny wniosek odnośnie pościeli z mamo-tato - wyprałam podusię (taką do wózeczka, z wkładem) po raz drugi, bo wcześniej wyprałam pół kompletu (więcej mi się nie zmieściło w pralce) i zapomniałam, co już mam uprane, a co jeszcze nie :-) Niestety, po drugim praniu na poszewce pojawiło się mnóstwo kłaczków, które będę musiała ogolić. Jednym słowem - bawełna kiepskiej jakości :-/

Jeśli to samo stanie się ze zwykłymi poszewkami na pościel, to dodam do odradzanych :-( Szkoda tylko, że dla większości z nas za późno...
 
Do góry