reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

Nie przesadzajmy z tym Oilatum. Nie wiem na ile czytałyście ulotkę, ale tam jest napisane, że dla niemowląt na wanienkę wody 0,5 do 2 nakrętek się stosuje. To ma przecież mniejsze działanie niż nasmarowanie całego dziecka oliwką!;-)
 
reklama
pewnie tak, może dlatego do ciała bardziej polecane są balsamy niż oliwka - ale pewnie coś jest też w tym skoro nie jedna osoba pisze, że oilatum używa się jakby coś się działo - nie widziałam tego nigdy, ale z tego co czytam po wypowiedziach to ponoć jest to bardzo tłuste ;-) każda z nas zrobi tak jak jej serce będzie podpowiadało :tak:
 
Olilatum dodaje się odrobine do wody i wtedy wcale nie natłuszcza tak mocno i niczego nie zatyka. Bardzo się sprawdza. Raz tatus zaszarzował i dolał te 2 nakretki to miał dziecko tśliskie jak mała rybka, wiec już nie próbował z taką iloscia, dawaliśmy po 0,5 max 1 nakretkę.

A ja plecam tę wielką piłkę, ale dla dzieci powyżej 1,5 roku ;-p. Janek jest nią zachwycony i zakochany w niej, nauczył sie dmuchac (papowac), kopac, turlac i celowac idealnie w Opisa, a wszystko w ciągu kilku dni :-D. Jak tylko ją dopąpuje to napiszę czy dla kobiet w ciąży tez ją polecam :-p.
 
Polecam pieluchy tetrowe ze Smyka- 80/80, pakowane po 10 sztuk. Są dosyc drogie( ponad 3zl za sztuke), ale tez grube, dobrze obszyte, dobrze sie prasują i nie rozciągają sie. Mam porownanie z pieluchami z kilku innych sklepow i zadne nie dorownują tym ze Smyka.
 
Jak dla mnie to trochę za późno, ja tyle najeździłam za pieluchami. I z tych wszystkich co oglądałam wydawało mi się że znalazłam najlepsze jakie mogą być. Po wypraniu okazało się, że takie same szmaty jak wszystkie inne. A żeby zajrzeć do Smyka to nie pomyślałam:crazy:
 
Cieszy mnie fakt, że w szpitalu w którym rodzę stosuja kosmetyki Olilatum, a nie Johson. Choć sam zaopatrzyłam się w Nivea i to tą do wrażliwej skóry.

Pieluchy też mam kiepskie :baffled:, no ale nie są na wystawę - jak się zeszmatkują - to wywalę. Ale dobrze wiedzić że w Smyku można kupić dobrej jakości :tak:
 
ja przy okazji zakupów u różnych sprzedawców na Allegro kupiłam kilka rodzajów pieluszek i w sumie z każdych jestem zadowolona - ale fakt, że kupowałam te "grubsze" - te LUX też mam i też polecam :tak:
 
Polecam koszule nocne do kupienia w Carrefour - firmy TeX, kolory brzoskiwnia, roz, niebieski, wrzosowy. Cena 29.90. U gory kopertowe zalozenie, takze mozna wyjac biust :tak: i karmic. Dla mnie najwazniejsze ze jest to bawelna i ze nie jest to bezksztaltny worek w kaczyszki, zajaczki, misie, zyrafk z dekoltem pod szyje....... Dzis bede je prala i mam nadzieje ze sie nic z nimi nie stanie. Kupilam M i L w obydwie mieszcze sie z moim brzucholem, ale w koncu bede je stosowac po porodzie i nie beda az tak opiete. Oto one:
 

Załączniki

  • P1070503 (Medium).JPG
    P1070503 (Medium).JPG
    38 KB · Wyświetleń: 71
  • P1070505 (Medium).JPG
    P1070505 (Medium).JPG
    62,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry