reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

O dobrze wiedzieć bo ja też nic jeszcze nie mam. Zaraz muszę się przejść do Carrefura. Bliziutko mam na szczęście to sobie spacerek zrobię;-)
 
reklama
na Allegro kupiłam kilka rodzajów pieluszek i w sumie z każdych jestem zadowolona - ale fakt, że kupowałam te "grubsze"

ja tam jestem zdania, że nawet na allegro cena idzie w parze z jakością i najtańsze pieluszki będą bylejakie.
a z drugiej strony - pomacałam w tesco pieluszki, które były tylko trochę tańsze od tych ''lux'' i byłam porażona słabą jakością.

========================

polecam koszule firmy Vienetta Secret - całkiem ok w stosunku do ceny.
http://www.allegro.pl/item479397181_koszula_dla_karmiacej_roz_m_super_wybor_wzorow.html
 
Ostatnia edycja:
te koszule fajnie wyglądają:tak::tak:...mam nadzieję że w tym najbliżej są jeszcze...
jutro się wybiorę:-)
 
Świetne koszule dla mam karmiących widziałam w Lookat w Galerii z poprzecznym wycięciem nadłożonym z góry na wysokości biustu- superowe jutro jadę je kupić .
 
A ja dokonałam w piątek zakupu i mam kołyskę ( KOLIBKĘ) weeeee. Jest prześliczna. Tylko kolor zakupionej kołyski jest inny.
486268369
 
A któraś z was chodziła może do masażysty na masaże relaksujące?
Bardzo polecam!
Z masażu mogą korzystać dziewczyny z prawidłowo przebiegającą ciążą.
Jest to super sprawa. Wiem bo sama jestem masażystką i wykonywałam takie masaże. Teraz nauczyłam kilku chwytów męża no i robi mi codziennie masażyk :-)
Tylko trzeba się też spytać lekarza prowadzącego czy można. Tak prawdę mówiąc oni nie za dobrze znają się na tym i często odradzają nie wiedząc, że to przynosi ogromną ulgę i relaks a w bardzo malutkim stopniu odzziałuje na ciąże.
 
reklama
Do góry