reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam/odradzam

Rondzia

Fan(ka)
Melulu, wlasnie dlatego polecalam Glucka. Mozecie mi nie wierzyc ale posciel po Michasiu w ogole nie widac ze zniszczona. Moze jest drozszy ale warto. Przy Michasiu kupilam na zmiane z AMY i wkladalam ja tylko na czas prania, bo byl na przyklad ochraniacz tak uszyty ze w jak pasowal w szerz to wzdluz niekoniecznie. Wiec jak Gluck byl prawie ciagle w uzytku bo jak wysychal to zakladalam go spowrotem bo nie moglam na tamta patrzec.

reklama

kuleczka_ok

Zadomowiona(y)
Miasto
zachodniopomorskie
Racja Melulu co do tej pościeli. Ja także byłąm zadowolona że kupiłam drugi komplet taniej (bo piewrszy mam z drewexu) - i już jak go dotknełam to jakość pozostawiała dużo do życzenia - a po praniu - wygląda jak używana

KasiaJ82

Fanka BB :)
Miasto
PL
RONDZIA a ja własnie kupiłam cały zestaw z AMY ale pasuje idealnie do mojego lozeczka.. teraz chce z Glucka kupić na zmiane jeszcze jedną posciel!

klaudia011

Fanka BB :)
oj aj wyprałam na razie ta pościel z mamo-tato tylko raz i jest wszystko Ok..zobaczymy co się stanie po drugim praniu...Dobrze że mam jeszcze jedną z feretti więc będzie jak znalazł...

Rondzia

Fan(ka)
RONDZIA a ja własnie kupiłam cały zestaw z AMY ale pasuje idealnie do mojego lozeczka.. teraz chce z Glucka kupić na zmiane jeszcze jedną posciel!

Ze wszystkim jak z restauracja. MOze byc super ekstra ale trafisz na gownianego kucharza i czar prysl. Jezeli chodzi o wykonanie to pewnie zalezy od krawcowej, hehe

Elka2808

Zadomowiona(y)
Miasto
Gołuchów/ Kalisz
Jakiś czas temu kupiłam oliwkę Bambino do swojego brzusia i miałam zamiar kupić taką samą dla małego. Ale dzisiaj wlazłam do sklepu dziecięcego i oczywiście maniaczka bez zakupu z niego nie wyszłam. Zamiast Bambino kupiłam Nivea, jest moim zdaniem o niebo lepsza, nie jest tak tłusta, ładnie się wchłania i ma bardziej subtelny zapach.

mamjakty

styczniówka 2009
Miasto
świętokrzyskie
ja też używam nivea dla siebie i jestem zadowolona :tak: dla młodej też będę z nivea używać - postanowiłam że kupię żel do kąpieli nivea a co drugi dzień oilatum będe używać - jednak nie chcę Jej do tego przyzwyczajać bo słyszałam różne opinie, że się tego używa jak dziecko ma problemy ze skórą - po kąpieli własnie oliwke użyję, albo balsam - ostatanio w programie mamo to ja lekarz mówił, że bardzie poleca dla noworodków balsamy niż oliwki :sorry: ale jakoś przekonania nie mam - zobaczymy jak w praktyce wyjdzie :tak: ale jakoś mam zaufanie do kosmetyków nivei - ja jestem z nich zadowolona może młoda tez będzie :-)

Melulu

TP 15.01.2009 r.
Miasto
Warszawa
ostatanio w programie mamo to ja lekarz mówił, że bardzie poleca dla noworodków balsamy niż oliwki :sorry: ale jakoś przekonania nie mam - zobaczymy jak w praktyce wyjdzie :tak: ale jakoś mam zaufanie do kosmetyków nivei - ja jestem z nich zadowolona może młoda tez będzie :-)
A ja spróbuję wykorzystać radę ze szkoły rodzenia, żeby przez pierwszy miesiąc w ogóle dziecka nie dotykać żadną chemią. Oilatum gdyby coś się działo niedobrego, a tak to woda plus w razie potrzeby mydełko dla niemowląt. Zobaczymy, jak to wyjdzie...
A co do Nivei to mam bardzo pozytywny stosunek z dwóch powodów - raz, bo dużo osób poleca, a dwa - bo na studiach pracowałam tam na zlecenie przez dwa lata w kadrach i mi sentyment został ;-) Wtedy babki ciężarne miały tam super - jak urodziły, to dostawały od firmy ogromną torbę kosmetyków :-D

reklama

Elka2808

Zadomowiona(y)
Miasto
Gołuchów/ Kalisz
A ja spróbuję wykorzystać radę ze szkoły rodzenia, żeby przez pierwszy miesiąc w ogóle dziecka nie dotykać żadną chemią. Oilatum gdyby coś się działo niedobrego, a tak to woda plus w razie potrzeby mydełko dla niemowląt. Zobaczymy, jak to wyjdzie...

Nie wiem czy mam rację, ale oliatum jest bardzo tłuste i zatyka pory, skóra ma ograniczony dostęp powietrza. Mydełka natomiast wysuszają skórę. Ale w połączeniu tych obu rzeczy to pewnie się sprawdzi. Metodą prób i błędów dojdziemy do tego co będzie dla bebisiów najlepsze

Do góry