reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

reklama
To muszę kupić mojej uwielbia jak coś świeci :-)
Dzięki za pomysł :-)
Jak jutro mój mi głowy nie urwie to tu będę :-)
 
To muszę kupić mojej uwielbia jak coś świeci :-)
Dzięki za pomysł :-)
Jak jutro mój mi głowy nie urwie to tu będę :-)
heheheh swietlik na szczescie nie nalezy do najdrozszych zabawek:tak: a cieszy tak samo:tak: Nel teraz szarga i wali o podloge motylem z biedronki:-D zero szacunku do zwierzat!:-D
 
U mnie powoli ta bateria sie czerpie już tak wesoło sie nie chichra ten świetlik ale nadal świeci :-D A czułki ma regularnie podgryzane;-)
Kula zamówiona a ja mam lwa i hipopotama z biedronki i też je lubi bardzo niby gówienko za 14 zyka ale jak cieszy :-)
 
U mnie powoli ta bateria sie czerpie już tak wesoło sie nie chichra ten świetlik ale nadal świeci :-D A czułki ma regularnie podgryzane;-)
Kula zamówiona a ja mam lwa i hipopotama z biedronki i też je lubi bardzo niby gówienko za 14 zyka ale jak cieszy :-)

moja ma te same i tez je bardzo lubi,fruwaja wszedzie tak nimi rzuca
 
reklama
Czekam na info i kupuje świetlika mam zielone światełko od tatusia :-)
Powiedział tylko zabawki to twoja broszka więc zamawiaj co chcesz :-) Kochany jest :-)

Ja z TT mam miseczki Miseczki z Łyżeczką Tommee Tippee (915054713) - Aukcje internetowe Allegro i nic się z tym nie robi, co do łyżeczki nei używam, bo mała ma inne już dawno kupione o takie NUBY ŁYŻECZKI Z CZUJNIKIEM CIEPŁA 2SZT. KOLORY! (917047875) - Aukcje internetowe Allegro polecam 2 rzeczy

Niekapka mam z Nuby i również mogę polecić

Co do zabawek to już były pokazane w większości, ainne to kupione w sklepie takie proste jutro porobie fotki mała bardzo je lubi :-) szczególni etaką jedną co dostała pd cioci.
 
Do góry