reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

o, widzę, że wspomniana przeze mnie w okolicach świąt grudniowych żyrafka Sophie jednak jest znana i polecana? strasznie mnie ciekawi na czym polega "geniusz" tej zabawki;

edit.
Ja polecam

Kabel Firma Brak - koszt 1£ :-)

Myjka- koniecznie rozowa- koszt 1£ za 2 sztuki:-)

Zabranie grozi WRZASKIEM:szok::szok::szok:
ale się uśmiałam:)

u nas obecnie sprawdza się najlepiej to, co sama mam w rękach, więc muszę uważać, co przy małej biorę;) ostatnio hitem było kolorowe pudełko rossmana po patyczkach do uszu - aż kwiczała do niego:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja polecam matę edukacyjną Tiny Love. Mania ją uwielbia!
TL_mata_malpia_wyspa_1.jpg

karuzelę z Fisher Price'a, przy której zawsze zasypa,bo ma super melodie
e2b1bfb2722fddd8d5aec4ca40857024.jpg

No i tą zabawkę, potocznie zwaną "dziubą". Też z Fishera - zebra:) Gra fajnie i zawsze Miśke z opresji płaczu ratuje:)
fisher-price-grajaca-zebra-h9458.173981.2.jpg
 
mamy tą zebrę Fishera, ale u nas się nie sprawdza - tzn. owszem, mała zawiesi na niej oko i pobawi się chwile tym czerwonym uchwytem, ale szybko jej się nudzi; jest ciężka, trudno nią manewrować rączką, a mnie wkurza, że się ta melodyjka włącza przy najdelikatniejszym dotyku;
 
mamy tą zebrę Fishera, ale u nas się nie sprawdza - tzn. owszem, mała zawiesi na niej oko i pobawi się chwile tym czerwonym uchwytem, ale szybko jej się nudzi; jest ciężka, trudno nią manewrować rączką, a mnie wkurza, że się ta melodyjka włącza przy najdelikatniejszym dotyku;
Ręka i noga się pod tym podpisuję - z akcentem na wkurzenie mnie - bo tej melodyjki nie da rady wyłączyć:no:
 
No z tym krabeb to racja - u nas była nawet taka śmieszna/dwuznaczna sytuacja : pytam M co robi Antek?
A M: Wali kraba i szczęśliwy :laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:
Buhaha... az monitor oplulam:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:

Neverend mam ta sama karuzele! Tez jestem z niej bardzo zadowolona! Do dzis jest nia zaiteresowany i mu sie nie nudzi.
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam karuzelę Rainforest Fisher Price. U nas roboczo nazywana 'Małpami'. Rewelacja. I chyba jedna z niewielu, gdzie dziecko widzi całe zwierzaki a nie tylko ich 'podwozia'. Melodyjki nie są męczące, oczywiście ulubioną są dźwięki lasu.Uśpią nawet tatę;)

Ponadto polecam tez Kubusia śpiewającego piosenki. Fantastycznie fałszuje, macha paszczą jak śpiewa. Moje dziecko go uwielbia, choć jest to zabawka przeznaczona dla nieco starszych dzieci.
http://merlin.pl/Kubus-Puchatek-zabawka-interaktywna_IMC-Toys/browse/product/206,543564.html
 
Ostatnia edycja:
Widze ze juz kurz opadl na tym watku wiec sie tez wypowiem na temat zabawek.

Mju rozbawilas mnie bardzo hiehieheih

Kubus puchatek ktorego pokazala niamh jest swietny:tak: Mialam maly problem z nim bo sie zepsul i musialam oddac do reklamacji do sklepu ale to byla ostatnia sztuka z tesco taka wymacana juz wiec pewnie cos z nim od poczatku bylo nie tak bo szybko padl. Pare dni temu przelali mi spowrotem pieniadze za niego i zamierzam kupic nowego bo na prawde rewelacja. Nel byla zaczarowana jak spiewal albo opowiadal bajki:tak:

Jesli chodzi o mate to mamy taka Mata TROPIKALNA WYSPA Tiny Love GRATISY KURIER 24h (913250020) - Aukcje internetowe Allegro i jestem z niej bardzo zadowolona. Mala spedza na niej wiekszosc dnia i jest ciagle czyms zainteresowana. Co prawda zepsulo nam sie grajace lusterko ale nic poza tym. Piore mate w pralce:tak:

a* SKOCZEK TINY LOVE # do nauki raczkowania (919797605) - Aukcje internetowe Allegro - kaszana totalna. W ogole nie skacze a poza tym jak mala sie ta kulka uderzyla to okropnie mi sie rozplakala, wiec sama siebie lekko uderzylam i zrozumialam skad ten placz, zabawka zostala skonfiskowana.

a* WESOŁE KÓŁECZKO# TINY LOVE#grzechotka gryzak (918318003) - Aukcje internetowe Allegro - bardzo fajna grzechotka, Nelunia potrafi sie nia dlugo bawic z zainteresowaniem.

a* MAGICZNA KULA # TINY LOVE# INTERAKTYWNA 3m+ (920422889) - Aukcje internetowe Allegro - na poczatku mialam obawy ze mala bedzie sobie przytrzaskiwala paluszki machajac nia ale nie. Lubi ta zabawke i z zainteresowaniem przeklada elementy tej kuli z jednej strony na druga.

Karuzele mamy ta sama co Neverend i tez polecam. Melodie sa bardzo mile dla ucha i projektor robi swoje, obserwuje swiatelka uwaznie.

Ostatnio najwiekszym hitem jest BRIGHT STARTS GRZECHOTKA ŚWIETLIK (899552246) - Aukcje internetowe Allegro. Mala piszczy z radosci jak slyszy dzwieki wydawane przez tego motylka czy co to :)
 
Widze ze juz kurz opadl na tym watku wiec sie tez wypowiem na temat zabawek.

Mju rozbawilas mnie bardzo hiehieheih

Kubus puchatek ktorego pokazala niamh jest swietny:tak: Mialam maly problem z nim bo sie zepsul i musialam oddac do reklamacji do sklepu ale to byla ostatnia sztuka z tesco taka wymacana juz wiec pewnie cos z nim od poczatku bylo nie tak bo szybko padl. Pare dni temu przelali mi spowrotem pieniadze za niego i zamierzam kupic nowego bo na prawde rewelacja. Nel byla zaczarowana jak spiewal albo opowiadal bajki:tak:

Jesli chodzi o mate to mamy taka Mata TROPIKALNA WYSPA Tiny Love GRATISY KURIER 24h (913250020) - Aukcje internetowe Allegro i jestem z niej bardzo zadowolona. Mala spedza na niej wiekszosc dnia i jest ciagle czyms zainteresowana. Co prawda zepsulo nam sie grajace lusterko ale nic poza tym. Piore mate w pralce:tak:

a* SKOCZEK TINY LOVE # do nauki raczkowania (919797605) - Aukcje internetowe Allegro - kaszana totalna. W ogole nie skacze a poza tym jak mala sie ta kulka uderzyla to okropnie mi sie rozplakala, wiec sama siebie lekko uderzylam i zrozumialam skad ten placz, zabawka zostala skonfiskowana.

a* WESOŁE KÓŁECZKO# TINY LOVE#grzechotka gryzak (918318003) - Aukcje internetowe Allegro - bardzo fajna grzechotka, Nelunia potrafi sie nia dlugo bawic z zainteresowaniem.

a* MAGICZNA KULA # TINY LOVE# INTERAKTYWNA 3m+ (920422889) - Aukcje internetowe Allegro - na poczatku mialam obawy ze mala bedzie sobie przytrzaskiwala paluszki machajac nia ale nie. Lubi ta zabawke i z zainteresowaniem przeklada elementy tej kuli z jednej strony na druga.

Karuzele mamy ta sama co Neverend i tez polecam. Melodie sa bardzo mile dla ucha i projektor robi swoje, obserwuje swiatelka uwaznie.

Ostatnio najwiekszym hitem jest BRIGHT STARTS GRZECHOTKA ŚWIETLIK (899552246) - Aukcje internetowe Allegro. Mala piszczy z radosci jak slyszy dzwieki wydawane przez tego motylka czy co to :)

Świetlika dostała mała od znajomych jak przyszli ja obejrzeć i namietnie obgryza jemu czólki i go lubi więc polecam .Tylko chyba na opakowaniu naszym pisałao ,że baterie sie nie wymieniają ale musze to sprawdzić .
A kule zamawiam bo i mi sie podoba Mola
 
reklama
Świetlika dostała mała od znajomych jak przyszli ja obejrzeć i namietnie obgryza jemu czólki i go lubi więc polecam .Tylko chyba na opakowaniu naszym pisałao ,że baterie sie nie wymieniają ale musze to sprawdzić .
A kule zamawiam bo i mi sie podoba Mola
Wydaje mi sie ze sa wymienne bo widze ze sa dwie srubki do odkrecenia. Bedziemy myslec jak sie wyczerpie:tak:
 
Do góry