reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

O! to ja też coś polece. Wiele razy Wam się skarżyłam,że Nati nie chce ssać smoka,gryźć gryzaków, najlepszy zawsze był paluszek albo caaała rączka w buźce. Nadal tak robi,ale dużo mniej,poniewaz wreszcie trafilam w jej upodobania:). Kolezanka pooleciła mi ŻyRAFE SOPHIE. Fakt jest uwazam droga bo kosztuje koło 60zl,ale wierz cie mi,że na smoczki,gryzaczki wydalam znacznie wiecej i nie mam z nich pożytku,tylko kasa wydana.
Aha! tylko uważajcie bo jest sporo podrobek tej zabawki i to już nie jest to samo!
 
reklama
ja wstukałam w google "zyrafa sophie" wyskoczyla mi stronka z tą żyrafką,gdzie można bylo ja kupić. Widzialam tez ze są na allegro o 10zl tańsze,za 55zl i tez oryginalne!
Naprawde jest fantastyczna,Nati ją żuje,gryzie,ssie,AMOK TOTALNY! Mogłaby reklamowac tą zabawke :-) w tv.
 
dZIEKI POMYŚLE BO mIŁOSZ TEZ BEZSMOKOWY A CIAGLE BY COS ZUŁ TYLKO NIE WIE CO, A MOZE AKURAT
 
Ostatnia edycja:
A ja chciałam odradzić łyżeczki Nuby (bo to nie tylko wątek z zabawkami prawda?). Kupiłam dwie różowe i jedna już się odbarwiła od obiadku z marchewką. No wygląda paskudnie:wściekła/y: Fakt, że nie kosztowały majątku bo chyba niecałe 6zł ale liczy się fakt.
 

Załączniki

  • 882420571.jpg
    882420571.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 89
Moja ma z Nuby z taką miseczką. Też się odbarwiają,ale mają dobry kształt. Nie polecam z TT. Są kostropate i ciężko się karmi. Chodzi o te z czujnikiem temperatury.
 
A ja chciałam odradzić łyżeczki Nuby (bo to nie tylko wątek z zabawkami prawda?). Kupiłam dwie różowe i jedna już się odbarwiła od obiadku z marchewką. No wygląda paskudnie:wściekła/y: Fakt, że nie kosztowały majątku bo chyba niecałe 6zł ale liczy się fakt.

Ja dostalam z Tomme Tippe i tez mi sie odbarwily po marchewce.. mam wrazenie, ze wszystkie sie odbarwiaja, tylko nie melaninowe i plastikowe. Smoczki od soczkow tez przeciez zmieniaja kolor.
 
O a ja dziś dopiero odkryłam wątek!
A co tu taka powaga? dziewczyny! BASTIAN z kablem i myjką mnie osobiście powalił - ale może sama siebie usprawiedliwiam bo mi się Aniela namiętnie (pod moim okiem) kablem od play station bawiła - w końcu musieliśmy schować bo dla męża PS to skarb największy. Już tak nie pilnujmy tych zaśmiecań bo się tu nudno i straszno zrobi.. hej Kobity!!!

Co do zabawek podpisuję się pod tym co napisała KASIA o tym muzycznym oceanie - kupa straszna! Mi jest ciężko nacisnąc muszelkę, która powoduje granie melodyjki...

U nas Garnuszek na klocuszek się nie sprawdził - rozwaliła się foto komórka i przestał śpiewać ;( teraz Aniela w nim "zupki" gotuje.
Pan metka - rewelka :)
 
Dla mojej Asi nie ma nic lepszego niż żyrafka Sophie i mata Rainforest Fisher Price. Na sam widok żyrafki aż się cała trzęsie (najlepsze do gryzienia i ssania to główka i kopytka-czasem 4 na raz :-D:-D), a na macie światełka, lusterko i papużka z przekładką są tym co Asia lubi najbardziej :-p
 
reklama
a my od wczoraj mamy ocean i chyba u nas się sprawdzi Juli się podoba choć fakt wysoko jest to wszystko ale Jula wali w kraba i raczej zadowolona.
No z tym krabeb to racja - u nas była nawet taka śmieszna/dwuznaczna sytuacja : pytam M co robi Antek?
A M: Wali kraba i szczęśliwy :laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:
 
Do góry