reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCNIK - jak wstawić zdjęcie, linka, avatara, suwaczek itp...

mój suwaczek natomiast jest nieadekwatny do mojego maleństwa, cos pokrecilam przy jego tworzeniu jak go moge usunac??wie ktoś moze, prosze o wskazowki i pomoc, z góry dziekuje:)
 
reklama
stanki3: wejdź w Panel użytkownika (na samej górze strony pod logo BB), potem w Edytuj Podpis i stamtąd go usuń
 
Joasiek jestes boska wkoncu mi sie udało wstawic bo juz zapomniałam jak to sie robi a dzieki tobie wiemmmmm
 
Dzięki bardzo za słowa uznania dziewczyny :-D :laugh2: :-D Cieszę się że komuś się moje wypociny przydały ;-)
 
W moich oczach jestes wielka dzieki za takie praktyczne wskazówki:)teraz kazda z nas bedzie mogla zamieszczac zdjecia swoich pociech a to wplynie tylko na to ze bardziej sie zżyjemy:)
Świetny pomysł, genialnie zrobiony BRAWO!!!:tak:
 
Dziewczyny pomóżcie jak usunąć stary suwaczek żeby się nie wyświetlał bo nowy to ja potrafię zrobić ale starego nie potrafię usunąć.Pomocy!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Albo jakoś go zastąpić,bo dzidzia już nam się urodziła.Dzięki wielkie za pomoc.
 
agata24: tam gdzie nowy dodajesz (Panel użytkownika/Dodaj Podpis) w okienku widać na razie stary. Kliknij na niego i naciśnij Delete na klawiaturze. To wszystko :happy:
 
Joasiek dziękuję bardzo za pomoc to takie łatwe aż mi się śmiać chce z siebie:-D:-D:-D.Jesteś nie zastąpiona naprawdę.Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry