reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCNIK - jak wstawić zdjęcie, linka, avatara, suwaczek itp...

reklama
Dziewczyny mam maly problem....jak wklejacie tyle zdjec bo mi juz pokazuje ze jest ich za duzo:baffled: :dry: bez sensu.....przeciez wkleilam raptem z 8 zdjec:wściekła/y: POMOCYYYYY
 
nie wiem ale mi tez tak pokazuje jak chce dodac załacznik dlatego wstawiam miniatury zdj.
 
nuśka 23 jeśli dobrze Cie zrozumiałam, to chcesz dodawać zdjęcia jako załączniki i forum już Ci na to nie pozwala, tak? Jest jakieś ograniczenie nałożone, nie wiem dokładnie jakie, ale każdy użytkownik forum gdy wykorzysta limit zdjęć to więcej wkleić niestety nie może.
Pozostaje ten drugi sposób, czyli serwis z Hostingiem zdjęć.
 
reklama
Do góry