reklama

pomocy afty!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 13 Marzec 2013.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Witajcijcie! podpowiedzcie mi czym mam wyleczyć te afty z buzi mojego synka? ma 4 lata i juz myślałam że to paskudztwo mu się nie przyplącze...smaruję mu Aphtin Aflofarm niby najlepsze...tylko jest problem go to boli i niie chce sobie dać smarować! macie inny sposób???:-(

2. truskawka90

truskawka90 Początkująca w BB

dostałam kiedys od mojego dentysty Solcoseryl - wyleczyl afty w dwa dni, a ulge czulam juz od pierwszej aplikacji. Fakt, ze masc jest dosc droga (jakies 40zl), ale megaskuteczna. Dopytaj, czy mozna stosowac ja u dzieci, ale pewnie mozna. No i jest dostepna bez recepty :)

3. reklama
  4. agoosiaaa21

agoosiaaa21 Mama Kacperka i Oli :)

Może nystatyna? To lek na receptę.

5. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

Mojej aphtin pomógł błyskawicznie. Z domowych sposobów mojej mamy i babci - siusiu dziecka na tetrową pieluszkę i nią wyczyścić wnętrze buzi. Pewnie 4 latek sobie nie pozwoli:D Ponoć działa rewelacyjnie!

Swoją drogą skoro 4 latek ma ciągle afty to może warto zrobić wymaz na grzyby. Nie chce straszyć, ale to objaw candidi i to się powinno leczyć m.in. wspomnianą nystatyną. Pediatra powinien dać skierowanie, albo bez skierowania można podejść z dzieckiem do laboratorium.

6. justi82

justi82 Kubusiowa mama

My mamy delikatesa syna, i na afty tylko nystatyna pomagała. 2 dni smarowania i było dużo lepiej.

7. solina

solina Zaangażowana w BB

Kolejny problem... po prostu idźcie do lekarza. I tyle.. albo w tym przypadku do dentysty.. nie czekajcie nawet chwili. :)

8. ciasteczkowy potwór

ciasteczkowy potwór Zaciekawiona BB

Nam lekarka dała Tantum Verde w areozolu. Można w aptece bez recepty dostać, około 20 zł kosztuje.

Poleć forum