reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy afty!!!!!!!!!!

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcijcie! podpowiedzcie mi czym mam wyleczyć te afty z buzi mojego synka? ma 4 lata i juz myślałam że to paskudztwo mu się nie przyplącze...smaruję mu Aphtin Aflofarm niby najlepsze...tylko jest problem go to boli i niie chce sobie dać smarować! macie inny sposób???:-(
 
reklama
dostałam kiedys od mojego dentysty Solcoseryl - wyleczyl afty w dwa dni, a ulge czulam juz od pierwszej aplikacji. Fakt, ze masc jest dosc droga (jakies 40zl), ale megaskuteczna. Dopytaj, czy mozna stosowac ja u dzieci, ale pewnie mozna. No i jest dostepna bez recepty :)
 
Mojej aphtin pomógł błyskawicznie. Z domowych sposobów mojej mamy i babci - siusiu dziecka na tetrową pieluszkę i nią wyczyścić wnętrze buzi. Pewnie 4 latek sobie nie pozwoli:D Ponoć działa rewelacyjnie!

Swoją drogą skoro 4 latek ma ciągle afty to może warto zrobić wymaz na grzyby. Nie chce straszyć, ale to objaw candidi i to się powinno leczyć m.in. wspomnianą nystatyną. Pediatra powinien dać skierowanie, albo bez skierowania można podejść z dzieckiem do laboratorium.
 
My mamy delikatesa syna, i na afty tylko nystatyna pomagała. 2 dni smarowania i było dużo lepiej.
 
Kolejny problem... po prostu idźcie do lekarza. I tyle.. albo w tym przypadku do dentysty.. nie czekajcie nawet chwili. :)
 
reklama
Do góry