reklama

Pomocy. Kłucie jajnika

Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Cześć Kobietki ☺
Staramy się z partnerem o dziecko.
2dni przed owulacja byl stosunek. W dzien owu mialam kłucie prawego jajnika, ale to kłucie i ćmienie utrzymuje się tydzień czasu. Nie ważne czy leżę czy chodze. Codziennie odczuwam to. Czy może to byc dobry znak czy jednak niepotrzebnie się nakrecam.. Za tydzień planowana @ -oby nie przyszla

reklama
Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Zawsze wystepuje z "zegarkiem w reku"
I wlasnie to klucie wystepuje tego dnia a po paru h mija. Ale nie tym razem, utrzymuje sie non stop

Aguu

Fanka BB :)
Od
21 Listopad 2008
Odpowiedzi
5
Czyli nie masz pewności. Może ciągle organizm próbuje podejść, może faktycznie była i z jakiegoś powodu ból się utrzymuje. Trudno gdybac. Za mało danych. Ale trzymam kciuki. ;)

Konwalia90

Fanka BB :)
Od
28 Październik 2018
Odpowiedzi
2
Ja tak mialam w cyklu kiedy sie udało ;) i tego Tobie życze ale niestety taki objaw jeszcze o niczym nie swiadczy....

Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Wiadoma sprawa, że lepiej się nie "napalac" bo pozniej moze byc tylko rozczarowanie. Ale zastanawiające to jest szczegolnie ze pierwszy raz mam taka sytuacje.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Od
5 Maj 2010
Miasto
Częstochowa
Odpowiedzi
31
Im bardziej się starasz o dziecko, tym bardziej się nakręcasz i wszystko, absolutnie wszystko wydaje Ci się "dziwne", "inne niż zwykle", etc. Czekaj cierpliwie :)

Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Witaj,
mam identyczny problem i dodam, że nigdy wcześniej nie bolało mnie nic podczas owulacji.
Wcześniej dość długo brałam tabletki antykoncepcyjne i dopiero po roku zauważyłam zmiany
i rozregulowanie cyklu. Dzieją mi się dziwne rzeczy, ale mam nadzieję, że wreszcie mi się udało
zajść w ciążę.
Wcześniej też już miałam jazdy na testy i ciągle doszukiwałam się dziwnych reakcji organizmu, ale nic z tego nie wychodziło. Teraz, kiedy wróciłam do zwykłego trybu życia, przestałam się przejmować, to nagle akcja z bólem jajników i to naprzemiennym (z tym, że strasznie kuje mnie prawy jajnik), plus od tygodnia zgaga, zaparcie i szlag mnie trafia. Oczywiście po 4 dniach takiego kucia zrobiłam test i negatywny (było zdecydowanie za szybko, ale dla świętego spokoju musiałam oczywiście zrobić). Teraz minęło już jakieś 7 dni, nie wiem czy test powtórzyć, czy czekać do @
Mam nadzieję, że to już upragniony bobasek.
Daj znać co wyszło Tobie <3 bo ja już z nerwów wymiękam :D

reklama
Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
U mnie to klucie -rozciaganie trwa juz ponad tydzień. Test robic to za wczesnie, pozostalo czekac do soboty.
Czekanie najgorsze niestety, ale moze ujrzymy te upragnione 2 kreseczki. Tego zycze ☺

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test