reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !! Plamy na ciele

Nie, tylko do dermatologa a póki co każdy dermatolog poleca innego bo mówi ze sam nie wie co to i czemu leczenie nie daje efektów ( chodzimy prywatnie)
Ja bym się wybrała do alergologa - może sam stwierdzi że to uczuleniowe bądź nie. Czym Pani to natłuszczała, że nie przyniosło efektu ? Może spróbować zasuszyć ? Będzie wiadomo czy czasem nie łzs. Bo przy ŁZS trzeba zasuszać.
 
reklama
Moje dziecko miało takie plamy na nogach i rękach i pomogła maść że sterydami, xyzal i taka pianka łagodząca (stosowana po zabiegach chirurgicznych ale niestety nie pamietam nazwy). Kąpiel i natłuszczanie La Roche Posey bodajże Lipikar. Zeszło po 2 tyg. Wytłumaczeniem było osłabienie układu immunologicznego po 2 infekcjach wirusowych w niewielkim odstępie czasu.
 
Ja bym się wybrała do alergologa - może sam stwierdzi że to uczuleniowe bądź nie. Czym Pani to natłuszczała, że nie przyniosło efektu ? Może spróbować zasuszyć ? Będzie wiadomo czy czasem nie łzs. Bo przy ŁZS trzeba zasuszać.
Atoperal
Mediderm
Maść robiona
Tanto hermal lotion
Cicolfate
Dermedic
A-topic
Bepanthem
Tak wyglada skóra bez kremów a z kremami jak poparzona jak na zdjęciu wyżej
 

Załączniki

  • 814A350D-AF13-42E7-B141-A7E457831BAA.jpeg
    814A350D-AF13-42E7-B141-A7E457831BAA.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
Moje dziecko miało takie plamy na nogach i rękach i pomogła maść że sterydami, xyzal i taka pianka łagodząca (stosowana po zabiegach chirurgicznych ale niestety nie pamietam nazwy). Kąpiel i natłuszczanie La Roche Posey bodajże Lipikar. Zeszło po 2 tyg. Wytłumaczeniem było osłabienie układu immunologicznego po 2 infekcjach wirusowych w niewielkim odstępie czasu.
Przypomniałam sobie nazwę, pianka Belcura.
 
Do góry