reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy!!!

Dołączył(a)
3 Grudzień 2015
Postów
2
Witam mam pytanie bo już nie wiem co o tym wszystkim mysleć :( mianowicie ostatnią miesiączkę miałam 26.10 mam regularne cykle więc postanowiłam zrobić test no i tutaj sie zaczyna problem ponieważ jedna kreska jest mocna ale ta druga bardzo jasna i słabo widoczna ale widać ją ewidentnie :) ucieszyliśmy się z narzeczonym ale niestety dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i wynik jest negatywny :( nie wiem co o tym myśleć.Czy test z moczu mógł mnie oszukać?
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem test jak i z moczu tak i beta hcg najlepiej powtorzyc jeszcze raz... Aczkolwiek faktycznie beta jest bardziej wiarygodna niz z moczu . w moim przypadku test ciaxowy nie zawiodl a usg zawiodlo bo na usg bylo jeszcze za wczesnie
hej, to bardzo dziwne :( wg mnie bardziej wiarygodny jest test z krwi, a testy z moczu są mniej czułe i na nich wynik widoczny jest później wiec wg mnie wynika z tego, że test z moczu niestety nie jest wiarygodny...
 
dzięki za odpowiedź :-) dla mnie też to wszystko dziwne.mój lekarz rodzinny gdy poszłam po skierowanie powiedział że to jeszcze za wcześnie no ale wypisze.wieć już sama nie wiem :( zaczynam sie juz zastanawiać czy to nie jakas choroba jajników :( masakra
 
Moim zdaniem test jak i z moczu tak i beta hcg najlepiej powtorzyc jeszcze raz... Aczkolwiek faktycznie beta jest bardziej wiarygodna niz z moczu . w moim przypadku test ciaxowy nie zawiodl a usg zawiodlo bo na usg bylo jeszcze za wczesnie
 
Rozwiązanie
Do góry