reklama

pomocy!!!

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez cicha1905, 3 Grudzień 2015.

Ewelina2504
Najlepsza odpowiedź Ewelina2504, 3 Grudzień 2015
Moim zdaniem test jak i z moczu tak i beta hcg najlepiej powtorzyc jeszcze raz... Aczkolwiek faktycznie beta jest bardziej wiarygodna niz z moczu . w... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. cicha1905

cicha1905 Początkująca w BB

Witam mam pytanie bo już nie wiem co o tym wszystkim mysleć :( mianowicie ostatnią miesiączkę miałam 26.10 mam regularne cykle więc postanowiłam zrobić test no i tutaj sie zaczyna problem ponieważ jedna kreska jest mocna ale ta druga bardzo jasna i słabo widoczna ale widać ją ewidentnie :) ucieszyliśmy się z narzeczonym ale niestety dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i wynik jest negatywny :( nie wiem co o tym myśleć.Czy test z moczu mógł mnie oszukać?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #12061001 by Ewelina2504, 3 Grudzień 2015
  3. MalinowaMarta

MalinowaMarta Fanka BB :)

hej, to bardzo dziwne :( wg mnie bardziej wiarygodny jest test z krwi, a testy z moczu są mniej czułe i na nich wynik widoczny jest później wiec wg mnie wynika z tego, że test z moczu niestety nie jest wiarygodny...

4. reklama
  5. cicha1905

cicha1905 Początkująca w BB

dzięki za odpowiedź :-) dla mnie też to wszystko dziwne.mój lekarz rodzinny gdy poszłam po skierowanie powiedział że to jeszcze za wcześnie no ale wypisze.wieć już sama nie wiem :( zaczynam sie juz zastanawiać czy to nie jakas choroba jajników :( masakra

6. Ewelina2504

Ewelina2504 Początkująca w BB

Głosów: 1
    Moim zdaniem test jak i z moczu tak i beta hcg najlepiej powtorzyc jeszcze raz... Aczkolwiek faktycznie beta jest bardziej wiarygodna niz z moczu . w moim przypadku test ciaxowy nie zawiodl a usg zawiodlo bo na usg bylo jeszcze za wczesnie

Ewelina2504, 3 Grudzień 2015 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum